دانلود Ace Browser – Fast 2.4.2 – مرورگر سریع و کم حجم اندروید

انتشار: 22 آذر 1396
ورژن: 2.4.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Ace Browser – Fast 2.4.2 – مرورگر سریع و کم حجم اندروید

Ace Browser مرورگر کم حجم و سریع می باشد که امنیت عالی را برای کاربران در عین وبگردی به وجود آورد و از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. با نصب این مرورگر دیگر لازم نیست که نگران آزار دادن صفحات تبلیغاتی پاپ آپ باشید، زیرا برنامه از بازشدن آن ها جلوگیری می کند و قادر هست سرعت مرور را تا 60 در صد افزایش دهد! در نظر داشته باشید که حجم برنامه اندک است، ولی در عین حال دارای ویژگی های عالی می باشد که می توان از آن ها به فلش پلیر، داشتن حالت سرعت، حالت تمام صفحه در گوشی، وبگردی با حالت ناشناس، حالت دسکتاپ برای شبیه سازی نمایش سایت اشاره نمود.

یکی از ویژگی های کاربردی این مرورگر داشتن حالت ناشناس می باشد که هر وقت خواستید می توانید در حالت ناشناس وبگردی کنید و همچنین مرورگر دارای محیط زیبا و عالی هست که علاقه کاربر را برای وبگردی چندان برابر می کند! آس مرورگر سایت هایی که شما در آن وبگردی می کنید را در کش خود ذخیره می کند که در نهایت باعث افزایش سرعت در سایت می شود و البته امکان خالی و پاک کردن کش، کوکی و پاک کردن نیز وجود دارد. مروگر Ace Browser امکان عالی نسبت به حجم خود دارد و از سیستم سخت افزاری گوشی به صورت ناچیز استفاده می کند که از کاهش شارژ و سرعت باتری جلوگیری شود!

ویژگی های کلیدی برنامه Ace Browser

  • دارای حالت شب
  • حالت تمام سفحه برای دید کامل تر
  • امکان ذخیره کردن صفحه جهت به آنلاین
  • صرف جویی در استفاده سیستم منابع گوشی
  • صفحه جستجوی قدرتمند با دریافت نتایج جستجوی فوری
  • سرعت مرور بسیار بالا از طریق بارگذاری و فشرده سازی داده های سایت
  • امکان وبگردی در حالت ناشناس (خصوصی)
  • بازکردن چند تب از مرورگر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.