اپلیکیشن کتاب خوان و فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه برای اندروید 6.5.1.0

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 6.5.1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
اپلیکیشن کتاب خوان و فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه برای اندروید 6.5.1.0

طاقچه یک اپلیکیشن ایرانی است که نسخه الکترونیک کتاب‌ ها، مجلات و روزنامه ها را با فرمت استاندارد EPUB و در صورت نیاز با فرمت PDF با پایبندی کامل به حقوق پدیدآورندگان در اختیارتان قرار می‌ دهد. همچنین با استفاده از برنامه طاقچه به راحتی می توانید کتاب های مورد علاقه تان را دریافت نمایید و آن ها را بدون نیاز به اینترنت مطالعه کنید. یکی از امکانات مفید این برنامه این است که کتاب هایی که دریافت می کنید همیشه در آرشیو حساب کاربری تان در سرور طاقچه محفوظ خواهند بود و در صورت پاک شدن و یا تعویض دستگاه موبایل، می‌توانید آنها را مجددا و بدون پرداخت وجه دریافت کنید.

با نصب طاقچه

  • کتابخانه همیشه و همه جا همراه شماست.
  • قبل از دریافت کتاب الکترونیک می توانید نمونه آنرا مطالعه نمایید.
  • به حفظ محیط زیست کمک خواهید کرد.

برخی از ویژگی های برنامه

  • کم حجم و رایگان
  • در اختیار گذاشتن مجلات و روزنامه ها با فرمت EPUB و PDF
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.