دانلود نسخه جدید قرآن مبین برای گوشی اندروید 3.5 – با تفسیر روایی البرهان

انتشار: 22 مهر 1397
ورژن: 3.5
سیستم مورد نیاز: 2.2 به بالا
دانلود نسخه جدید قرآن مبین برای گوشی اندروید 3.5 – با تفسیر روایی البرهان

قرآن مبین اپلیکیشن مذهبی مفید و عالی که توسط موسسه مبین موبایل برای گوشی های سستم عامل اندروید طراحی و توسعه یافته است. قرآن مبین یک برنامه قرآنی و مذهبی مورد نیاز در هر گوشی می باشد که این امکان فراهم می کند هروقت و هرکجا که خواستید به آیه های مبارک قرآنی دسترسی آسان و سریع داشته باشید. البته برنامه دارای متن ترجمه شده قرآن به زبان فارسی است که امکان را فراهم کرده تا به تمام ترجمه های فارسی و عالی قرآن دسترسی داشته باشید. نمایش تفسیر به صورت رنگی، امکان جستجو کردن آیه و متن، قابلیت نشانه گذاری صفحه، امکان سفارشی کردن از جمله انتخاب اندازه قلم، تونایی ترجمه همزمان متن قرانی در موقع قرائت و … از برخی ویژگی و امکانات برنامه قران مبین می باشد.

لازم به ذکر است که این برنامه قرآنی با با تفسیر روایی البرهان عرضه شده است و دیگر برنامه ها این ویژگی را ندارند. اخرین و حدیدترین ورژن اپلیکیشن فارسی قرآن مبین را هم اکنون با لینک مستقیم از ادامه مطلب درافت نمایید که دارای حجم کم 20 مگابایت است.

برخی از امکانات و ویژگی های برنامه قرآن مبین

  • امکان جستجو کردن سریع آیه و متن مورد نطر
  • امکان و قابلیت نشانه گذاری متعدد بر روی صفحات قرآنی
  • قابلیت نمایش دادن تفسیر به صورت کاملا رنگی با خوانایی بهتر
  • قابلیت سفارشی کردن با تعین اندازه قلم
  • دسترسی آسان و سریع به جزء مورد نظر
  • امکان دستیابی و مشاهده کردن آخرین مطالعه خود
  • دارای ترجمه متنی قرآن کامل به همرا تفسیر روایی البرهان
  • امکان نمایش دادن ترجمه همزمان با مشاهده متن قرآن
  • کم حجم و رایگان برای استفاده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.