فیدیبو اندروید – خرید و مطالعه کتاب های الکترونیکی

انتشار: 1 فروردین 1396
ورژن: 6.1.8
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
فیدیبو اندروید – خرید و مطالعه کتاب های الکترونیکی

فیدیبو یک اپلیکیشن فارسی و ایرانی می باشد که ما در این مطلب نسخه اندرویدی این برنامه را قرار دایدم. شما می توانید با نصب فیدیبو بر روی گوشی و تبلت خود به هزاران کتاب الکترونیک دسترسی داشته باشید و از مطالعه آن ها لذت ببرید. مهمترین و بهترین ناشران ایران برای عرضه کتاب های خود فیدیبو را انتخاب کرده اند. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی جدیدترین و بروزترین کتاب ها را هر روز در گوشی همراه خود داشته باشید و حتی، توی مترو و اوقات فراغت مطالعه نمایید. فیدیبو یک برنامه مفید و کاربردی بسیار عالی است و یکی از امکانات برنامه برای کاربران این است که قبل از خرید کتاب، امکان مطالعه نسخه رایگان كتاب وجود دارد تا با اطمینان بیشتری خرید کرده کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو علاوه بر دسترسی به صدها کتاب رایگان می تونید بخش قابل توجه ی از کتاب های توی کتابفروشی ها رو هم به صورت رایگان مطالعه کنید! اگر از کتابی خوشتون اومد تنها با چند کلیک اون رو به نسخه کامل تبدیل نمایید.

برخی از قابلیت های اپلیکیشن فیدیبو

  • امکان گفتگو درباره کتاب ها در لابه لای صفحات کتاب (مطالعه گروهی)
  • امکان دسترسی در هر زمان و هر مكان به كتابخانه شخصی خود، یادداشت ها و بوكمارک هایتان
  • مطالعه نسخه رایگان كتاب ها برای خرید با اطمینان بیشتر
  • قابلیت شخصی سازی و تغییر رنگ و روشنایی پس زمینه و اندازه قلم (دیگر چشمانتان از خواندن كتاب روی تبلت خسته نشوند)
  • بدون نیاز اتصال به اینترنت برای خواندن کتاب ها (تنها برای مشاهده فروشگاه و خرید از آن نیاز به اینترنت دارید)
  • امکان هدیه به دوستان خود در دوردست ترین نقاط جهان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.