برنامه خلافی و جدول جرایم رانندگی – نسخه جدید

انتشار: 31 فروردین 1396
ورژن: 5.1.0
برنامه خلافی و جدول جرایم رانندگی – نسخه جدید

خلافی و جدول جرایم یک اپلیکیشن مفید و عالی با حجم کم برای سیستم عامل اندروید می باشد که به کاربران این امکان را می دهد تا تمام خلافی های رانندگی خود را مشاهده کنند. با استفاده از برنامه به راحتی و آسانی می توانید اطلاعات کامل قبض خلافی شامل شناسه قبض، شناسه پرداخت و مبلغ را دریافت نمایید. همچنین می توانید به صورت ساده از طریق درگاه پرداخت قبض شاپرک قبض خلافی ماشین را پرداخت کنید، بدون اینکه وقت شما بگیرد! البته برنامه امکانات و ویژگی های بسیاری را در احتیار شما قرار می دهد که می تواتید از آن ها اطلاعات زیادی را به دست آورید که می تواند در رانندگی کردن، به شما کمک کند. آخرین ورژن و جدیدترین نسخه برنامه خلافی و جدول جرایم رانندگی را می توانید در ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه خلافی و جدول جرایم

  • کم حجم و کاربردی
  • با محیط جذاب و حرفه ای
  • دریافت قبض خلافی با جزئیات کامل
  • امکان استعلام خلافی از طریق اینترنتی با جزئیات
  • پرداخت قبض خلافی ماشین به صورت آسان و ساده
  • دارای جدول کامل جرائم رانندگی و هزینه جریمه ها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.