دانلود برنامه خلافی خودرو فرمون اندروید 4.5.0.0 – استعلام خلافی خودرو هوشمند!

انتشار: 18 فروردین 1397
ورژن: 4.5.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود برنامه خلافی خودرو فرمون اندروید 4.5.0.0 – استعلام خلافی خودرو هوشمند!

فرمون یک اپلیکیشن فارسی، کم حجم، کاربردی و یک راه حل ساده برای پرداخت جرایم رانندگی به همراه دریافت اطلاعات مورد نیاز به صورت سریع در زمینه کلی خلافی خودرو می باشد که دارای امکانات و ویژگی های بسیار است که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید مورد عرضه قرار گرفته است. شما می توانید با نصب برنامه خلافی خودرو فرمون به راحتی و آسانی در گوشی خود یک استعلام خلافی خودرو و پرداخت جریمه رانندگی به همراه پلاک یاب و استعلام نمره منفی داشته باشید که برخی از امکان آن نیز هوشمندانه بوده و به شما امکانات و قابلیت های بسیاری را برای رسیدن به اطلاعت مورد نیاز خود می دهد.

استفاده از برنامه بسیار آسان که فقط کافی است بارکد پستی کارت خودرو را به همراه کد VIN و یا شماره 10 رقمی گواهینامه خودرو خود را وارد کنید تا به استعلام خودرو خود دسترسی کامل داشته باشید آنرا مشاهده کنید. آیا شما هم جزو افرادی هستید که خلافی زیادی دارید و وقای برای پرداخت جرایم رانندگی ندید؟ می توانید از طریق برنامه به موقع و بدون هیچ مشکلی با نحوه پرداخت آسان و سریع به پرداختن جرایم رانندگی بپردازید و استفاده لذت ببرید. همچنین برنامه خلافی خوردرو فرمون قادر است در هنگام عبور شما و نزدیک شدن به دوربین کنترل سرعت، به محدوده طرح ترافیک و … دارای سیستم هشداری است و هشدار می دهد.

برخی از ویژگی های برنامه فرمون

  • قابلیت قیمت گذاری بر روی خودرو
  • امکان دریافت سریع و آسان خلافی خودرو
  • دریافت اطلاعات دقیق در مورد خلافی با جزئیتا کامل
  • مشاهده کردن دوربین های کنترل سرعت، کنترل ترافیک، و دیگر دوربین ها
  • امکان تعیین و تنظیم  هشدار دادن در هنگام نزدیک شدن به دوربین های مختلف و جود در جاده ها
  • امکان استفاده از بارکدخوان برای دریافت خلافی
  • داشتن پلاک یاب جهت یافتن آسان پلاک مورد نظر
  • امکان استفاده از بارکدخوان برای دریافت خلافی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.