دانلود Zombie Tsunami 4.0.6 – بازی آرکید سونامی زامبی اندروید

انتشار: 18 خرداد 1398
ورژن: 4.0.6
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Zombie Tsunami 4.0.6 – بازی آرکید سونامی زامبی اندروید

Zombie Tsunami سونامی زامبی یک بازی عالی و بسیار جذاب در سبک بازی آرکید می باشد که توسط استودیو بازیسازی Mobigame S.A.R.L در مارکت گوگل برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده که مورد استقبال کاربران اندروید قرار گرفته است. داستان بازی ار جایی شروع می شود که زامبی ها شورش می کنند از طریق حمله به شهر با یک گروه پر تعداد از زامبی ها که کار آن ها خوردن دوستان و شما نیز زامبی هستید و مدیریت آن ها را بر عهده دارید که باید دیگران را به زامبی شدن دعوت کنید و به خوردن دوستان خود بپردازید! چالش های بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها وجود بیش از 300 ماموریت عالی است که هر کدام از آن ها چالش انگیز بوده!

شما می توانید با ارتقاء دادن و بازکردن به بسیاری دیگر از رامبی ها دسترسی داشته باشید و قدرت خود را افزایش دهید. بازی Zombie Tsunami با سبک آرکیدی که دارد، دارای گیم پلی تک لمسی برای کل کنترل هارت است که یک بازی زیبا و هیجان انگیز را به وجود می آورد. این بازی توانسته در مارکت گوگل با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود توسط کاربران اندروید توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را به کسب کند و خود را به یکی از بازی های عالی اندروید تبدیل کنید!

برخی از ویژگی های بازی Zombie Tsunami :

– گیم پلی تک لمسی برای کنترل کل هارت

– 10 پاداش خائنانه، نینجاها، اژدها و بسیاری دیگر

– وجود بسیاری از ارتقاء برای باز کردن چیزهای جدید!

– افزایش پرندگان زامبی برای استفاده از قدرت خود

– وجود بیش از 300 ماموریت برای خوردن و کشتن دیگران

– بهینه شده برای تمام دستگاه های اندروید

– 11 مجموعه برای سفر

دانلود Zombie Tsunami 4.0.6 – بازی آرکید سونامی زامبی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.