دانلود Zombie Haters 3.0.9 – بازی زامبی هاتریس برای موبایل اندروید

انتشار: 10 بهمن 1397
ورژن: 3.0.9
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Zombie Haters 3.0.9 – بازی زامبی هاتریس برای موبایل اندروید

Zombie Haters زامبی هاتریس یکی از بازی کشتار زامبی با گیم پلی از سبک آرکید است که طراحی و عرضه شده از سوی استودیوی بازی سازی DotJoy برای اندروید است. تنها کسانی که از تمام زامبی ها متنفر هستند، بعد از آخرالزمان زنده ماندند. گروهی از افراد متاهل را بیابید و خیابان های کثیف را پاک کنید! شلیک، انفجار و بمب گذاری بخشی از کشتار زامبی ها است که ارواح ها را در خیابان های شهر رواج می دهند. کشف سرزمین های جدید و کشف دنیای بزرگو رسیدن به جمعیت بزرگی از زامبی ها، بسیاری از اسرار و دوستان واقعی در انتظار شما هستند می توانند جذابیت بازی را افزایش دهند و باعث سرگرمی بیشتر شوند.

بازی Zombie Haters اقلام های بسیاری را برای کاربران دارا است که می توانند رفته رفته باز کنند و خود را به چالش های مختلف بکشند. بازی از حالت مختلف برخوردار است که اگر از کار کردن در اطراف شهر خسته شده اید، اما می خواهید کشتن زامبی را ادامه دهید، این بازی یک حالت خاموش دارد. در این حالتن شما تیم خود را بهبود می بخشید، افراد جدیدی را باز کنید و با زامبی ها حتی با خاموش بودن موبایل هم مبارزه می کنید. بازی Zombie Haters از ویژگی های های بسیاری برخوردار می باشد که در ادامه مطلب نیز به آن ها اشاره شده است. همچنین گرافیک جذاب و متناسب به نسبت به دیگر بازیها با حجم کم، از ویژگی های این بازی زیبا است.

ویژگی های بازی Zombie Haters :

– مبارزه با انبوهی از زامبی ها با داشتن سلاح های مختلف

– کاوش در شهرستان و کشف سرزمین های جدید

– پیدا کردن و جمع آوری مخفیگاه های مخفی

– داشتن حالت های عمل و بیکار در یک

– رفتن به سوی نجات دهنده های دیگر

– تلاش برای بهبود دادن تیم خود

دانلود Zombie Haters 3.0.9 – بازی زامبی هاتریس برای موبایل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.