دانلود Zombie Guard 1.83d – بازی اکشن گارد زامبی اندروید

انتشار: 20 تیر 1397
ورژن: 1.83d
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Zombie Guard 1.83d – بازی اکشن گارد زامبی اندروید

Zombie Guard گارد زامبی یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای موبایل و تبلت های اندروید در زمینه و سبک کشتار زامبی می باشد. شهر تحت حمله زامبی ها قرار گرفته است و به شما فشار وارد می شود! به دوستان خود متحد شوید و یک گروه کشتار زامبی را تشکیل دهید با سلاح های قدرتمند خود به سوی نبرد زامبی ها بروید و از طریق ایجاد یک گارد از عبور زامبی ها ره داخل شهر جلوگیری کنید. دفاع کردن از حمله کنندگان به شهر و کشتار تمام زامبی ها ماموریت اصلی ها در هر سطوح سخت و آسان از بازی است. همچنین می توانید از طریق زرادخانه شخصی سلاح به خرید و جمع آوری سلاح های مرگبارتر و قدرتمندتر بپردازید تا بتوانید بهتر جلوی زامبی ها ایستادگی کنید امکان ارتقاء دادن تجهیزات و توانایی های خود در بازی نیز امکان پذیر است که شما را قادر می سازد تا قویتر از قبل از لحاظ های مختلف شوید. در کل بازی Zombie Guard گیم پلی نسبتا ساده ای برخوردار است که در آن شما از شهر خود در برابر زامبی ها محافظت خواهید کرد و به همین شکل بازی ادامه خواهید داد.

ویژگی های بازی Zombie Guard :

– کم حجم و رایگان برای بازی

– داشتن جذابیت و سرگرمی بالا برای دوستدارن بازی های کشتار زامبی

– زرادخانه پر از سلاح های مختلف و عالی جهت خرید و باز کردن

– امکان ارتقاء دادن سلاح ها، تونایی ها ، تجهیزات و …

– و …

دانلود Zombie Guard 1.83d – بازی اکشن گارد زامبی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.