دانلود Zombie Frontier 3 2.20 – بازی اکشن مرز زامبی ها 3 اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1398
ورژن: 2.20
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Zombie Frontier 3 2.20 – بازی اکشن مرز زامبی ها 3 اندروید

Zombie Frontier 3 مرز زامبی 3 یکی از بهترین بازی های اکشن و ترسناک جنگ با زامبی ها می باشد که توسط استودیوی بازی سازی FT Games برای گوشی و تبلت های اندروید در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. زامبی ها وحشی و بسیار خظر ناک حمله کردن در حال پخش ویروس به همه جا هستند که مردم در خطر فوری از مرگ خونین قرار دارند.  شما به عنوان یک بازمانده و نابودگر زامبی، باید با سلاح های خطر ناک و قدرتمند به کشتار زامبی ها بپردازید و یک چالش جدید از کشتار زامبی به وجود به آورید. نگه داشتن انگشت خود بر روی ماشه اسلحه برای به جاگذاری دنیایی ویران از زامبی ها کشته شده. آموزش مهارت های لازم و مورد نیاز برای انجام ماموریت های تک تیرانداز و منجر بازماندگان ایمنی در ویروس دفاع خط مقدم بازی.

در نهایت شما به عنوان یک نابودگر زامبی باید تمام مراحل یا مامورت های خود را به پایان برسانید و تمام زامبی ها را نابود کنید! بازی Zombie Frontier 3 یک تجربه عالی از جهان 3D واقعا همهجانبه و گرافیک بسیار عالی در این همه اکشن بازی زامبی می باشد. بازی دارای بیش از 120 سطح پرهیجان و عالی است که خود را به چالشی جدید در هر بار وارد می کنید. البته امکانات همچن 21 اسلحه فوق العاده و قدرتمند جدید، بازی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از شر زامبی ها خلاص شوید و حتی امکان ارتقاء سلاح را می دهد تا قدرت آن ها افزایش یابد. این بازی زیبا دارای گرافیک فوق العاده عالی و سه بعدی با هیجانی بسیار جذاب است و بازی برای افراد بالا 17 سال مناسب می باشد.

ویژگی های بازی Zombie Frontier 3 :

– بسیار جذاب و هیجان انگیز با گرافیک واقعی سه بعدی واقعی!

– دارای 21 اسلحه عالی و قدرتمند جدید برای کشتاز زامبی ها

سطح به چالش کشیدن و دست های خونین برای نجات جهان از این عذاب

– 60 ماموریت تک تیرانداز با بسیاری از سطوح متوسط ​​و رویدادهای خاص به طور منظم

– انفجار دشمنان خود را با نارنجک و بسیاری از تفنگ ساچمه و …!

– تکمیل ماموریت های خود و دریافت بیشتر سکه و طلا

– امکان ارتقاء سلاح ها و افزایش قدرت و شلیک آن ها

– و …

دانلود Zombie Frontier 3 2.20 – بازی اکشن مرز زامبی ها 3 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.