دانلود Zen Koi 2 2.0.12 – بازی سرگرم کننده پرورش ماهی (زین کوی 2) اندروید

انتشار: 17 آذر 1396
ورژن: 2.0.12
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Zen Koi 2 2.0.12 – بازی سرگرم کننده پرورش ماهی (زین کوی 2) اندروید

Zen Koi 2 یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای سیستم عامل اندروید می باشد. این بازی نسخه دوم و جدید بازی زین کوی است که شما در آن مانند قسمت قبلی باید به پرورش ماهی بسیار زیبا و دوست داشتنی بپردازید و خود را با چالش های سرگرم کننده پرورش ماهی رو به رو نمایید و رفته رفته سطح مدیریت خود را بالا ببرید. نحوه بازی بسیار آسان است که در آن فقط به پرورش و ارتقاء دادن ماهی ها خواهید پرداخت تا ماموریت های خود را در زمینه ماهی ها به پایان برسانید و البته برای پیشرفت سریعتر باید مرواریدهای بسیاری را جمع آوری کنید که می توانید از طریق تماشای رایگان ویدیوها مروارید بگیرید.

بازی زین کوی 2 تجربه پیشرفته ای را با ویژگی های جدید ساخته شده بر روی گیم پلی هسته ای را در اختیار کاربرران قرار می دهد که بازی دوست داشتنی به همراه اقدام بی دست و پا و جمع آوری استراتژیک است. اگر شما هم به نگهداری و پروررش مدیریت ماهی ها علاقه دارید؟ پینشهاد می کنیم این بازی را از دست ندید!

ویژگی های بازی Zen Koi 2

  • کم حجم و بسیار زیبا
  • دارای نحوه بازی آسان و بسیار سرگرم کننده
  • طراحی شده با گیم پلی دوست داشتنی و هسته ای
  • امکان دریافت رایگان مروارید اط ریق تماشا کردن ویدیوهای دیگر بازی ها
  • ارتقاء دادن و بازکردن امکانات جدید در بازی

دانلود Zen Koi 2 2.0.12 – بازی سرگرم کننده پرورش ماهی (زین کوی 2) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.