دانلود World Conqueror 4 1.2.30 – بازی استراتژی فاتح جهان 4 اندروید

انتشار: 2 مهر 1398
ورژن: 1.2.30
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود World Conqueror 4 1.2.30 – بازی استراتژی فاتح جهان 4 اندروید

World Conqueror 4 (فاتح جهان 4) جدترین نسخه از مجموعه بازی های استراتژی فاتح جهان می باشد که تا به حال در نسخه های مختلف از جمله به صورت مرتب از 1، 2 ، 3 از سوی استودیو بازی سازی EasyTech عرضه شده است که در آینده نیز بدون شک شاهد نسخه های دیگر نیز از سوی این استودیو خواهیم بود. همانطور که در متن قبلی گفتیم ابن بازی جدیدترین نسخه از بازی های World Conqueror می باشد و نسبت به دیگر نسخه های قبلی تغییرات متفاوتی را برخود دارد. این نسخه از بازی با دیگر نسخه ها یه جوری دارای گیم پلی یکی می باشد که کاملا مشابه بودن با نحوه بازی همیشکی در آن حس می شود. بیش از 100 مبارزات عالی بر اساس تاریخ با تجربه لحظات تاریخی، مانند نبرد دونکرک، نبرد استالینگراد، مبارزات آفریقای شمالی و … در انتظار شما است!

در بازری شما به فرماندهی ارتش خود در جنگ های مختلف و تاریخی با وجودیت تاریخی و واقعی خواهید پرداخت که برای دستیابی به اهداف استراتژیک در زمان محدود با توجه به سناریو باید یه جورایی خود را به چالش بکشید. کشورهای مختلفی در بازی تعیین شده است که موجود جهت انتخاب کردن می باشد که این امکان را می دهد با کشور دلخواه خود به جنگ بپردازید. بعد از انتخاب کشور و انجام عملیات لازم و اعلام آمادگی می توانید به دیگر کشورها اعلام جنگ بدهید و قدرت استراتژی و تاکتیکی خود را چالش بکشید.

ویژگی های بازی World Conqueror 4 :

– وجود 50 کشور با 230 ژنرال معروف به همراه 216 واحد نظامی و …

– بیش از 100 کمپین با 120 جنگ لژیون و 40 جنگ چالش و ..

– 175 فن آوری از جمله ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی، موشک، بمب هسته ای و سلاح های فضایی

– امکان بهره بردن از قابلیت مبارزه اتوماتیک با فعال سازی در صورت نیاز

– 30 شگفتی معماری و 16 نشانه

– 50 دستاورد در انتظار چالش

– و …

دانلود World Conqueror 4 1.2.30 – بازی استراتژی فاتح جهان 4 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.