دانلود بازی اتاق مخفی گلیم گیمز برای گوشی های اندروید

انتشار: 8 آبان 1400
ورژن: 1.0.19
,
دانلود بازی اتاق مخفی گلیم گیمز برای گوشی های اندروید

بازی اتاق مخفی یکی دیگر از بازی های جدید از سوی استودیو فعال و ایرانی گلیم گیمز می باشد که از حالت جذاب و متفاوتی نسبت به دیگر بازی های این استودیو برخوردار است. داستان این بازی از این جریان است که شما یه روز از خواب بلند می شوید و دنیال لباساتون میگردید تا آن ها را بپوشید که اون لحظه متوجه می شوید کلا تو اتاق خود نیستید و این اتاق یه اتاق دیگه است! تنها در ورود به اتاق های دیگر در رو به روی شما وجود دارد که اونها هم همشون قفل باید از طریق چالش فکری به باز کردن آن ها بپردازید! تازه متوجه میشی که تو اتاقِ خودت نیستی. میری سمت در که می بینی در اتاق هم قفله و برای باز کردنش باید رمز درست رو وارد کنی. چالش شروع می شود و رفته رفته اتاق ها ابز می شود و شما با وسایل عجیب تر برخودار خواهید کرد که کلا هیجان قابل قبولی را به وجود می آورد!

در بازی اتاق مخفی که در بازار نیز قرار گرفته امکان گرفتن راهنما به صورت مختلف از جمله از طریق سکه وجود دارد که باید سکه کسب کنید و در صورت نیاز استفاده کنید یا حتی قادر هستید نیز سکه بخرید در صورت تمایل. بازی از اتاق های بسیاری برخوردار است که این روند حتی در صورت آپدیت بازی امکان افزایش مراحل و سطح اتاق ها وجود دارد. حجم کم، صدا گذاری دقیق، حالت طراحی متفاوت بازی و … از برخی ویژگی های قابل اشاره بازی است که امیدواریم از آن لذت ببرید.

بازی اتاق مخفی و برخی از ویژگی های آن

  • صداگذاری عالی بازی
  • وجود بسیاری از اتاق ها با حالت های مختلف
  • قفل های قوی یکی از یکی سختر برای ترساندن
  • کیفیت بازی و حالت گیم پلی متفاوت نسبت به دیگر بازی های مشابه کلمات و دانستنی
  • اضافه شدن اتاق های بیشتر و سطح های بسیار در آینده…

دانلود بازی اتاق مخفی گلیم گیمز برای گوشی های اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.