دانلود بازی فارسی و فکری دانا برای اندروید 1.4.3 – ( بازی آنلاین کلمات)

انتشار: 12 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.4.3
,
دانلود بازی فارسی و فکری دانا برای اندروید 1.4.3 – ( بازی آنلاین کلمات)

قبل از این بسیاری مختلف از بازی های فکری در سبک (کلمات و دانستنی) در سایت عرضه کرده ایم که به دست طراحان و برنامه نویسان ایرانی طراحی شده است. دانا یکی از این بازی ها است که دارای طراحی با کیفیت با سبک کلمات است که قابل نصب و استفاده در موبایل های اندروید می باشد. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های فکری که محبوب ترین آن ها عبارتند از آمیرزا، فندوق و … شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا از طریق به کارگیری هوشتان بازی را جلو ببرید و کلمات جدید را یافت کنید. رفته رفته تسلطون به بایز بیشتر میشه و راحت تر میتوانید کلمات را پیدا کنید. البته لازم به ذکر است که بازی به مرور سخت و سخت تر می شود و چالش فکری را از هر لحاط افزایش می دهد!

بیش از 600 مرحله مختلف و جذاب با سرگرمی بالا به همراه شخصیت های مختلف که شما در بازی دانا همراهی می کنند. این بازی باعث ارتقاء هوش می شود که دلیل آن چالش کشیدن مغز برای یافتن کلمات میباشد. در هر حال آخرین و جدیدترین نسخه از بازی دانا را در ادامه مطلبمی توانید مورد دانلود قرار دهید و از بازی کردن لذت ببرید! صداگذاری عالی به همراه شخصیت ها و گرافیک جذاب از ویژگی های این بازی زیبا است که با نصب آن می توانید شاهد تمام امکانات و ویژگی ها به صورت رایگان باشید!

ویژگی های بازی دانا :

– رقابت آنلاین در سطح‌های مختلف

– دارا بودن بیش از 600 مرحله‌ ی جذاب و سرگرم کننده

– کلی مرحله ی با حال و متفاوت نسبت به هم

– چالش هوش و سنجش سطح دانش در زمینه کلمات

– ارتقا و تقویت کزدن حافظه با چالش کشیدن مغز

– آشنایی و یادگیری با کلمات جدید

– و …

و

دانلود بازی فارسی و فکری دانا برای اندروید 1.4.3 – ( بازی آنلاین کلمات)

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.