دانلود War Robots 4.2.0 – بازی اکشن جنگ ربات ها برای اندروید

انتشار: 7 شهریور 1397
ورژن: 4.2.0
اندروید: 4.1
,
دانلود War Robots 4.2.0 – بازی اکشن جنگ ربات ها برای اندروید

War Robots جنگ ربات ها بازی عالی و بسیار هیجان انگیز در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست داستان و ماجرای بازی مربوط به جنگ ربات ها است که شما نیز می توانید در آن نقش داشته باشید. این زمان جنگ خلبان است! آیا شما آماده برای حملات تعجب و مانورهای تاکتیکی پیچیده با رقبای خود هستید؟ نابود کردن روبات های دشمن و گرفتن تمام چراغ موجود شما را می تواند پیروز میدان جنگ کند که می توانید با ارتقاء سلاح های خود پور قدرت آن ها را افزایش دهید و سطح مبارزه نیز بالا ببرید و از سرعت و دوام جنگ ربات خود لذت ببرید! ثابت کردن خود به دیگران در هر نقشه و استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های مختلف برای پیروزی از جنگ ربات ها بخشی اصلی از بازی War Robots می باشد!

24 ربات نبرد با قدرت های مختلف و عالی، وجود بیش از 20 نوع سلاح از جمله موشک های بالستیک، انرژی و اسلحه پلاسما، بسیاری از ترکیبات ممکن در بازی از روبات ها و سلاح، وجود ماشین آلات جنگی فوق العاده و … از ویژگی های و امکانات مهم بازی War Robots می باشد. همچنین این بازی را می توانید با پیوستن به جنگ به صورت آنلاین PVP حماسه CONTRE با رقبای دیگر از سراسر جهان وارد بازی شوید و از بازی مردن در زمان واقعی لذت ببرید! بازی War Robots برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت دارد.

برخی از ویزگی های بازی War Robots :

– کیفیت گرافیک عالی بازی و با هیجان!

– 24 ربات نبرد با قدرت های مختلف و متفاوت

– وجود بیش از 20 نوع سلاح از جمله موشک های بالستیک، انرژی و اسلحه پلاسما

– بسیاری از ترکیبات ممکن از روبات ها و سلاح ها در بازی

– وجود ماشین آلات جنگ به تناسب سبک خود

– ایجاد قبیله خود و منجر به پیروزی های درخشان

– پیوستن به جنگ PVP حماسه CONTRE رقبای از سراسر جهان

– وظایف نظامی کامل برای پاداش و کسب بهترین عنوان خلبان

دانلود War Robots 4.2.0 – بازی اکشن جنگ ربات ها برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.