دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

انتشار: 6 اردیبهشت 1400
ورژن: 0.14.92
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

War of Rafts: Crazy Sea Battle نبرد رفتس: نبرد دریایی یکی بازی عالی و نسبتا جدید برای موبایل و تبلت های اندروید است و در مارکت اندروید گوگل به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی زیبا یک نبرد رویایی حماسی در بستر دریا است! جنگ با بازیکنان دیگر در سراسر جهان در انتظار شما است و در واقع شما را به چالش های جذاب می کشد. در دریا جستجو کنید و به دنبال قطعات قایق خود باشید ، قلمرو و تیم خود را گسترش دهید تا همه را شکست دهید! یک رنگ انتخاب کنید ، قایق خود را با قطعات دیگر شناور در اقیانوس تقویت نمایید و با مخالفان و دشمنان خود روبرو شوید!

شما می توانید با انتخاب یک چوب دستی از وسایل نجات تیم خود را بزرگتر کنید و آنها بخشی از ارتش شما می شوند! هرچه خدمه شما بیشتر باشد باشد ، شانس بیشتری برای زنده ماندن در نبردهای دریایی خواهید داشت! اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، حتی می توانید یک برج دفاعی جمع کنید! سپس این نیز به قسمت قایق شما تبدیل خواهد شد! شما همچنین می توانید یک موتور اضافی و بسیاری از عناصر دیگر را برای افزایش قدرت دفاعی و حمله خود را انتخاب کنید!هر ماجراجویی دریایی بدون صندوق گنج نمی تواند انجام دهد! صندوق ها و سکه ها را جمع کنید تا پوست های متنوع و جالب دریافت کنید و درواقع سرگرم گیم پلی عالی بازی War of Rafts: Crazy Sea Battle شوید!

ویژگی های بازی War of Rafts: Crazy Sea Battle :

  • گیم پلی جالب در ژانر آرکید و استراتژی
  • چالش جنگ های حماسی دریایی
  • گرافیک زیبا و رنگارنگ
  • طراحی شده با رابط بصری
  • کنترل های آسان
  • و …

 

دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.