دانلود War Alliance 1.39.14 – بازی استراتژی اتحاد جنگ برای اندروید

انتشار: 19 مهر 1397
ورژن: 1.39.14
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود War Alliance 1.39.14 – بازی استراتژی اتحاد جنگ برای اندروید

War Alliance اتحاد جنگ بازی از جنگ های استراتژیک و عالی با کیفیت طراحی فوق العاده بالا با مقایسه بازی های آنلاین استراتژی برای اندروید است. این بازی زیبا همانطور که از نامش پیداست یک بازی PVP در زمان واقعی است که از سبک سربازان جنگ  روی سر خود قرار می دهد و ویژگی های مشابه MOBA را به همراه واحدهای کاملا قهرمانانه و کاملا منحصر به فرد دارا است و کنترل می کند. شما در ابتدا باید ساختمان های بسیاری را ایجاد و کنید تا قدرت خود را از طریق آن ها افزایش دهید. قهرمان خود را با یک زرادخانه در حال رشد از مخازن قدرتمند، سربازان سرطانی، سرم و خیلی چیزهای دیگر، تکمیل کنید و برای نبردهای فوق العاده آماده نمایید. جمع آوری و ارتقاء عرشه نبرد خود  از طریق مبارزه با مخالفان در سراسر جهان و صعود از مدیران در جنگ اتحاد!

جمع آوری و ارتقاء بیش از 40 کارت هیجان انگیز با استفاده از تانک های سنگین، ابر قهرمانان، هواپیماهای بدون سرنشین انفجاری، و خیلی، خیلی بیشتر که باعث افزایش قدرت شما از خیلی لحاظ های می شوند. در بازی امکان گپ زدن نیز محیا است و شما می توانید به عنوان یک رهبر اتحادیه خود با بازیکنان دیگر وار جنگ بشید و حتی چت کنید. بازی War Alliance از گرافیک زیبا و بدون دیتا است که از نسخه های ابتدایی بازی که تازه منتشر یافته است در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است. بازی توسط استودیو بازی MG Magnific Games GmbH توسعه یافته است.

ویژگی های بازی War Alliance :

– باز کردن قهرمانان جدید برای عرصه های قدرتمند

– وجود قهرمانان منحصر به فرد برای به خدمت گیری

– جمع آوری و ارتقاء بیش از 40 کارت هیجان انگیز

– استفاده از تانک های سنگین، ابر قهرمانان، هواپیماهای بدون سرنشین انفجاری، و خلی بیشتر …

– امکان گپ زدن با دیگر بازیکنان در اتحادیه ها

– رهبران ادحادیه برای جنگ با یک دیگر

دانلود War Alliance 1.39.14 – بازی استراتژی اتحاد جنگ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.