دانلود Wall breaker 2 18.00.22 – بازی جذاب دیوار شکن برای اندروید

انتشار: 25 بهمن 1397
ورژن: 18.00.22
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Wall breaker 2 18.00.22 – بازی جذاب دیوار شکن برای اندروید

Wall breaker 2 دیوار شکن 2  یکی دیگر از بازی های اکشن اندروید با جذابیت بالا طراحی شده توسط استودیو بازی سازی DAERISOFT است و از زیبایی برخوردار می باشد. این بازی نیز مانند دیگر بازی ها دارای ویژگی های خاص خودش برخوردار است که این ویژگی ها آیتم های جذابی را نیز به همراه خواهد داشت. در کل پلی بازی به گونه ای طراحی شده است تنها فقط شما در آن به مشت در دیوار خواهد پرداخت و رفته رفته و دیوارهای محکمتر و به همراه موارد جدید به کار خود ادامه خواهید داد تا جذابیت را در بازی افزایش دهید و دور از خستگی به بازی بپردازید. تمام دیوارها را بالا آورید و نابود کنید تا آمار مهارت های مختلف شخصیت منحصر به فرد خود را به کار بگیرید و تبدیل به یک مشت زنی حرفه ای شوید!

یکی از آیتم ها خشم است که شما می توانید هنگامی که عصبانی هستید و دیوار محکمی روبه رویتان قرار دارد خشم را آزاد کنید و تمام قدرت خود را برای شکستن دیوار به کار بگیرید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در بازی Wall breaker2 نام برده شده است، به صورت زیبا بازی دارای ویژگی های مربوط به طراحی میباشد که بهینه سازی شده است و از این جهت عملکرد سیستمی را افزایش داده و حتی باعث رفع بسیاری مشکلات و ایرادات در بازی خواهید شد. امتیاز عالی 4.6 از 5.0 سهم ویژگی های بازی در پلی استوری گوگل با بیش از 100 است!

ویژگی های بازی 2 Wall breaker :

– وجود سطوح بازی مختلف برای بازی

– باز کردن آیتم های مختلف و استفاده از آیتم خشم

– تمام دیوارها را بالا ببرید و نابود کنید!

– آمار و مهارت های مختلف برای ایجاد شخصیت منحصر به فرد خود

– باز کردن بسیاری از موارد و ارتقاء قدرت خود

دانلود Wall breaker 2 18.00.22 – بازی جذاب دیوار شکن برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.