دانلود Vlogger Go Viral – Tuber Game 2.7.1 – بازی استراتژی ولاگر گو ویرال اندروید

انتشار: 5 خرداد 1397
ورژن: 2.7.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Vlogger Go Viral – Tuber Game 2.7.1 – بازی استراتژی ولاگر گو ویرال اندروید

Vlogger Go Viral – Tuber Game بازی بسیار عالی و پرطرفدار در سیستم عامل محبوب اندروید با سبک جذاب استراتژی می باشد که معرفی شده و عرضه شده در گوگل توسط استودیو بازی سازی Tapps Games است. این بازی همانند بازی کلیکر بیکار می باشد که در آن باید با ویروس های متفاوت مقابله کنید و همه تلاش خود را برای بالا بردن سطح خود انجام دهید. در ابتدا شاید فکر کنید ، بازی اصلا سرگرم کننده و جذاب نیست! ولی بعد چند دقیقه که مشغول بازی شدید، می توانید جذابیت را در آن درک کنید! بازی کلا داستان جذاب و متفاوتی دارد که هر بازی دیگر در این سبک با این حالت بازی و داستان کمیاب است که در آن به کارهای مختلف از جمله تولید فیلم ها، مدیریت کانال خود، به دست آوردن میلیون ها نفر از مشترکین ارتقاء دادن تجهیزات مورد نیاز و … خواهید پرداخت!

نظرات مربوط به کانال خود را دنبال کنید تا کشف کنید که روند بازی چیست و از کجا شروع می شود! یکی از هدف های مهم شما در بازی ثروتمند شدن است که باید در این رابط به خوبی و با برنامه ریزی جلو برید تا بتوانید به نتایج و پیشرفت جذاب برسید. بازی Vlogger Go Viral دارای کیفیت گرافیک جذاب و زیبا از طراحی و شکل شمایل سرگرم کننده است که در مارکت گوگل پلی استوری به صورت رایگان منتشر یافته است و توانسته به آمار عالی که عبارت است از بیش از 10 میلیون بار دانلود و امتیاز عالی 4.8 از 5.0 دست یابد که به نوعی آمار خیره کننده ای است!

ویژگی های بازی Vlogger Go Viral – Tuber Game :

– گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

– دنیای متفاوت از ساخت و سازهای ویدیو و اشتراک گذاری آن ها

– دها تن از ارتقاء برای تجهیزات و استودیو خانگی

– امکان انتخاب موضوعات مختلف از جمله گربه ها، سگ ها، مواد غذایی و …

– مدیریت کانال خود و تغییرات بسیار در آن برای جذب طرفداران

– تماشا کردن فیلم ها ساخته شده به دست خود

– ویروسی شدن استودیو و فیلم ها

– و …

دانلود Vlogger Go Viral – Tuber Game 2.7.1 – بازی استراتژی ولاگر گو ویرال اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.