دانلود UNICORN – Color by Number Pixel Art 1.1.0.2 – بازی اسب تک شاخ اندروید

انتشار: 30 فروردین 1397
ورژن: 1.1.0.2
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود UNICORN – Color by Number Pixel Art 1.1.0.2 – بازی اسب تک شاخ اندروید

UNICORN – Color by Number Pixel Art Game یک بازی جذاب و زیبا با نحوه بازی بسیار سرگرم کننده برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد که در گوگل پلی به صورت رایگان جهت بازی منتشر شده است. ایجاد شاهکارهای مدرن از هنر دیجیتال ساده تر از همیشه است! لذت بردن از هنر رنگ واقعی با تعداد و کتاب رنگ آمیزی که به شما هنر بی نظیر را جهت ایجادطرح می دهد. با نقاشی ها و هنرهای آثاری که در بازی بهوجود می آورید، استرس خود را دور میندازید و به آرامش ملحق میشود که یک بازی بسیار لذت بخش است. نحوه بازی را راحتی و آسان است، ولی رفته رفته سختی بالایی به خود می گیرد که باید از آن سختی ها عبور کنید!

این بازی هنرها و استعدادهایی کودکان را به خوبی افزایش می دهد، ولی به این معنی نیست که بازی را بزرگسالان نمی توانند آن را بازی کنند، بلکه بازی UNICORN – Color by Number Pixel Art Game را همه سنین می توانند بازی کنند! همچنین این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 دست سابد و از این رو توسط کاربران اندرویدی از سراسر جهان بیش از 5 میلیون بار دریافت سده است که این امار محبوبیت بازی را بین کاربران نشان می دهد!

ویژگی های بازی UNICORN – Color by Number Pixel Art Game

 • نحوه بازی ساده و آسان با چالش های بسیار
 • توسعه دادن کامل مهارت های کودکی از طریق بازی
 • امکان به اشتراک گذاشتن با دوستان خود در اینستاگرم یا فیس بوک …
 • محتوای خانواده دوستانه و آزام بخش، ضد استرس و …
 • راه آرامش بخش برای تبدیل شدن به استاد ذهن
 • محیط و دنیای پیکسلی کامل
 • سطوح مختلف

دانلود UNICORN – Color by Number Pixel Art 1.1.0.2 – بازی اسب تک شاخ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.