دانلود Turn Right 1.7.16 – بازی رانندگی جالب و سرگرم کننده اندروید

انتشار: 30 خرداد 1397
ورژن: 1.7.16
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Turn Right 1.7.16 – بازی رانندگی جالب و سرگرم کننده اندروید

Turn Right بازی جذاب با سرگرمی بسیار بالا مخصوص سیستم عامل اندروید از طرف استودیو بازی سازی AVIX می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم رانندگی جالبی مشغول کند. فقط به سمت راست ضربه بزنید و نگه دارید این تنها چیزی است که شما باید در بازی برای کسب امتیاز و سرگرمی انجام دهید برای لذت بردن از بازی مسابقه ای سخت و هیجان انگیز! شما در تلاش های اول مبارزه خواهید کرد، اما هنگامی که سرعت خود را تسلط خواهید یافت، شما غیر قابل توقف خواهد بود، آن موقع است که ماشین از دست شما می تونه خارج بشه و باید سعی کنید آن را کنترل کنید در غیر این صورت بازی را خواهید باخت. بازی دارای دو حالت متفاوت محلی دو نفره و تک نفره بی نهایت میباشد که در حالت دو نفره شما می توانید چالش بیشتری را متحول شوید.

همچنین یکی از حالت های جذاب این بازی داشتن حالت آنلاین است ! که شما در عین حالت با 40 بازیکن دیگر از سراسر جهان به میدان رقابت فرا می خواند! بسیاری از ماشین های مختلف در بازی وجود دارند که می توانید به مرور آن ها را به دلخواه با کسب امتیاز و پول بیشتر باز کنید و مورد استفاده در بای قرار دهید. داشتن حالت فوق العاده هارد کور یکی دیگر از ویژگی های گیم پلی بازی Turn Right است که در کل از گرافیک جذاب و بالا به همراه بسیاری دیگر از قابلیت ها برخوردار است که در مارگت گوگل به صورت رایگان عرضه شد شده است و از این رو توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Turn Right :

– داشتن حالت تک نفره بی نهایت

– حالت محلی در مقابل 2 بازیکن

– درا بودن حالت آنلاین با 40 بازیکن جت رقابت!

– وجود بسیاری از ماشین های دیگر برای باز کردن

– حالت فوق العاده هاردکور. با هر دام سریعتر

– 6 مدیران برای نشان دادن عظمت خود را به جهان

– و …

دانلود Turn Right 1.7.16 – بازی رانندگی جالب و سرگرم کننده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.