دانلود Township 5.9.0 – بازی مزرعه داری شهرستان برای اندروید

انتشار: 30 تیر 1397
ورژن: 5.9.0
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Township 5.9.0 – بازی مزرعه داری شهرستان برای اندروید

Township شهرستان مزرعه بازی فوق العاده و جذاب سرگرم کننده می باشد که توسط استوذیوی بازی سازی Playrix Games برای پلتفرم های مختلف منتشر شده است. در بازی به مدیریت شهر مزرعه ای خود می پردازید که برداشت محصولات زراعی در مزارع و آنها را پردازش در تاسیسات خود و فروش کالا به توسعه شهر و تجارت با کشورهای مختلف از سراسر جهان از جمله کارهایی است که به آن می پردازید! ساخت رستوران، سینماها و دیگر ساختمان های جامعه به زندگی در شهر عطر و طعم خاصی را می بخشد که شهر را از همیشه زیباتر و جذابتر می سازد. کاوش در معدن برای دریافت منابع و پیدا کردن آثار باستانی و فروش آن ها! در بازی حتی این امکان وجود دارد که باغ وحش بسازید و به جمع آوری حیوانات از سراسر جهان بپردازید.

بازی Township گرافیک خیره کننده ای و عالی دارا است و برای بازی کردن نیاز به اتصال به شبکه اینترنت دارد (آنلاین می باشد). آیا شما آماده برای یک مدیریت حرفه ای شهرستان؟ اگر جواب شما بله است پس حتما این بازی را از دست ندید! این بازی زیبا در مارکت معروف گوگل توانسته امنیاز عالی 4.6 از 5.0 را به نام خود ثبت کند و یکی از بازی های محبوب اندروید به حساب می آید!

ویژگی های واقع در شهرستان:

– امکان ساخت ساختمان های مختلف و دکوراسیون

– محصولات مختلف و رشد و روند بعد از آن در کارخانه

– سرگرم شدن اهالی شهرستان با سفارشات

– ساخت باغ وحش و امکان پرورش حیوانات مختلف در آن

– قرار دادن مجسمه و … در شهر و میزان محبوبیت شما!

– جمع آوری طلا و آثار باستانی در معدن شهر

– مراقبت از حیوانات دوست داشتنی

– مدیریت و گسترش مزارع

دانلود Township 5.9.0 – بازی مزرعه داری شهرستان برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.