دانلود Tower Keepers 1.5 – بازی استراتژی پاسداران برج برای اندروید

انتشار: 3 اسفند 1395
ورژن: 1.5
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Tower Keepers 1.5 – بازی استراتژی پاسداران برج برای اندروید

Tower Keepers پاسداران برج یک بازی عالی در سبک استراتژیک که توسط استودیو ninja kiwi برای اندرویدی منتشر شده است. در بازی به آموزش ارتش حماسی از قهرمانان خود می پردازید و همچنین دفاع از برج خود در برابر دشمنان گوناگون که یکی از دشمنان شما هیولاها می باشند و بسیار خطر ناک هستند! در بازی بیش از 70 نوع هبولا مختلف وجود دارد که باید با آن ها مقابله کنید، که هر کدام از هبولاها حمله های خاص خودشان دارند و شما نیز در برابر حله آن ها دقاع می کنید!

در بازی 75 ماموریت مختلف وجود دارد که غارت دشمنان خود و کشف سینه گنج پنهان برای کامل کردن ماموریت های خود تا برای باز کردن مهارت های جدید از جمله: اسلحه و زره پوش برای هر قهرمان. امکانات جدید برای ارتقاء سلاح های خود و قدرتمند کردن خود و حمله به دشمنان با بهترین تیم از جنگجویان قهرمان که عبارتند از رنجر، ساحر، سامورایی، فالگیر و … که می توانید چهار نفر را انتخاب کرده و به جنگ با دشمنان بروید! همه قهرمانان قدرت های ویژه خود را دارند که می توانید ارتقاء دهید. بازی Tower Keepers می تواند بازی عالی برای دوستداران بازی های استراتژی و اکشن سیستم عامل اندروید باشد.

ویژگی های Tower Keepers

 • 9 مهارت های منحصر به فرد در هر قهرمان بازی
 • قهرمانان حماسی 30 قهرمانان برای ساخت موثرترین 4 تیم قهرمان ممکن!
 • شگفت انگیز قدرت برای انتخاب توانایی های عالی مانند شهاب ازدحام، روح رند و یا اعتصاب کامل
 • بیش از 70 هیولای منحصر به فرد با انیمیشن های خود، آمار، مقاومت و توانایی های خاص!
 • 75 ماموریت فوق العاده و عالی برای به پایان رساندن و تکمیل کردن آن ها!
 • سلاح های بسیار و مختلف برای انتخاب و افزایش قدرت خود
 • امکان سفارشی کردن تیم خود

دانلود Tower Keepers 1.5 – بازی استراتژی پاسداران برج برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.