دانلود Tiny Gladiators 2.1.0 – بازی آرکید گلادیاتورهای کوچک اندروید

انتشار: 10 آذر 1396
ورژن: 2.1.0
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Tiny Gladiators 2.1.0 – بازی آرکید گلادیاتورهای کوچک اندروید

Tiny Gladiators بازی آرکید و زیبا برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که شما را به دنیای از جنگ گلادیاتورهای کوچک وارد می کند. گلادیاتورهای کوچک، عناصر بازی های پر انرژی و RPG هیجان انگیز را دارا است که شما در آن سفر به چهار منطقه مختلف می کنید که پر از دشمنان قدرتمند می باشد. شما در بازی نه تنها در برابر انتقام خود با دشمنان مبارزه می کنید، بلکه هدف اصلی شما شکست دادن رئیس های ارعاب است که باید در این راه خود را با چالش های بسیار رو به رو کنید تا موفق شوید! همچنین شما برای اینکه یک فرصت را در برابر دشمنان خود بگذارید، باید شخصیت خود را بهبود ببخشید، مهارت های جدید یاد بگیرید و تجهیزات قدرتمند خریداری کنید تا قدرت و توانایی های خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

این بازی شامل ده ها تن از سلاح های منحصر به فرد و قطعات زره پوش است. کشف و پیدا کردن تاثیرات آنها در مبارزه به صورت سرگرم کننده می باشد. اما همچنین شما را برای چالشی که در انتظار شما است، آماده می کند. علاوه بر تکمیل داستان خودتان، شما می توانید بازیکنان دیگر را در جنگ های آنلاین به چالش بکشید و مهارت های مرگبار خود را در دنیای موچک گلادیاتورهای کوچک به نمایش بگذارید! بازی Tiny Gladiators در دو نسخه اصلی و مود در سایت قرار گرفته که نسخه مود شده دارای امکانات بیشتر می باشد و نیازی به خرید از طریق درون بازی ندارد.

ویژگی های بازی Tiny Gladiators

  • عناصر بازی های پر انرژی و RPG هیجان انگیز
  • امکان بازی به طور آنلاین و به چالش کشیدن بازیکنان جهانی
  • تکمیل کردن داستان جذاب و مبارزه ای گلادیاتورهای کوچک
  • امکان سفارشی کردن مهارت ها و بازکردن مهارت های جدیدتر
  • سفر کردن به چهار منطقه مختلف و پرهیجان
  • قهرمانان جذاب با توانایی های متفاوت و عالی

دانلود Tiny Gladiators 2.1.0 – بازی آرکید گلادیاتورهای کوچک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.