دانلود The Troopers: minions in arms 1.2.2 – بازی سربازان اندروید

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 1.2.2
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود The Troopers: minions in arms 1.2.2 – بازی سربازان اندروید

می توانید فرمانده خوبی برای سربازان و جنگجویان ستیز خود در بازی زیبای The Troopers: minions in arms باشید؟ پس حتما در چالش این بازی شرکت کنید تا برای تیراندازی به دیگر حریفان تمام قابلیت و مهارت ها را به نمایش بگذارید. شما می توانید شاهد گیم پلی تاکتیکی و فوق العاده باشید که از لحاظ استراتژی واقعا برای گوشی و تبلت های اندروید چیزی کم نگذاشته است! شما در بازی به طور خلاصه می توان گفت که به ساخت مجموعه ای از مین ها برای مرگ و جمع آوری تمام 90 مرد کوچک و شجاع که شخصیت خشن و خشمگین ارتش را دارند و شما باید هدایت صحیح و غلط آن ها را تعیین کنید. با تمام طیف وسیعی از تجهیزات نخبگان، سربازان دشوار دیده خود را می توانید بالا ببرید و به ساخت مجموعه عظیم خود از سلاح های دنج و دنده بپردازید تا علاوه بر یک بازی استراتژی شاهد جنگ اکشن نیز باشید! برای مبارزه در میدانهای جنگی زیبا بروید و به دنبال پناهگاه مخفی پناهجویان باشید تا برای مسابقات نهایی و حماسی برسید.

بازی The Troopers شبیه ساز نظم جهانی در یک مسابقه حماسی در برابرحریفان دیگر میباشد که باید آنلاین (نیاز به اینترنت است) بازی را دنبال کنید و سربازان خود را بر روی یک هلی کوپتر نظامی ببرید و از طریق آن وارد عمل شوید. کاوش نقشه ها و مبارزه با نیروهای شرکت کنند در کل خلاصه بازی آنلاین است که می توانید سفر خود را از طریق جنگل های داغ و کوه های شگفت انگیز برای رسیدن به پیروزی به دنبال بگیرید.

برخی از ویژگی های بازی The Troopers: minions in arms

  • قاتل زمان عالی با گیم پلی اعتیاد آور!
  • استراتژی خیره کننده با جنگ های تاکتیکی!
  • بازی آسان و جذاب با بسیاری از صحنه های استراتژی و حتی اکشن زیبا
  • با ترکیبی دیگری از بازی طنز آمیز جنگ!
  • موسیقی دست ساز و گرافیک زیبا و نسبت به حجم
  • مبارزه با dudes به صورت خنده دار

دانلود The Troopers: minions in arms 1.2.2 – بازی سربازان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.