دانلود The Ramen Sensei 2 1.3.3 – بازی رامن سنسی 2 اندروید

انتشار: 8 شهریور 1397
ورژن: 1.3.3
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود The Ramen Sensei 2 1.3.3 – بازی رامن سنسی 2 اندروید

The Ramen Sensei 2 رامن سنسی 2 بازی شبیه سازی و سرگرم کننده بای موبایل های اندروید می باشد که نسخه دوم بازی از بازی رامن سنسی است که در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Kairosoft Co.,Ltd منتشر یافته است. عنوان استاد آشپزی را به خود اختصاص دهید و خود را به یکی از بهترین های آشپزی تبدیل کنید. وقت آن است که در مورد پیچیدگی ها و شگفتی هایی که رامن است یاد بگیرید. می توانید افسانه های سوپ، ساندویچ، غذاهای گشتی را به واقعیت رو دهید!؟ در رستوران های بسیاری اقامت خواهید کرد و غذاها لذت بخش و بسیار خوشمزه را درست خواهید کرد که همه آن ها مورد جذب مشتریان قرار خواهد گرفت.

مشتریان می تواند رسمی باشد و به صورت دسته جمعی وارد مکان رستورانی شوند که باید برای آن ها غذاهای مخصوص و دلخواهشان را درست کنید تا محبوبیت جهانی را به دست آورید. به نقاط مختلف از سراسر جهان در بازی زیبا The Ramen Sensei 2 سفر خواهید کرد و در هر جا باید رستوران را راه اندازی کرده و غذاهای مخصوص را ارائه بدید. البته باید به خوبی بتوانید آشپزی را ادامه بدید و موفقیت آمیر باشد تا بتوانید به مراحل دیگر بروید. یکی از اصل های مهم در بازی زمان است تا سریعتر به آشپزی بپردازید و موفق شوید. بازی The Ramen Sensei 2 در مارکت گوگل پلی امتیاز 4.4 از 5.0 را با بیش از 100 هزار دانلود به خود اختصاص داده است.

ویژگی های بازی The Ramen Sensei 2 :

– انواع مختلفی از غذاهای لذیذ

– سفر به نقاط مختلف جهان برای به نمایش گذاری آشپزی

– تلاش بای تبدیل شدن به استاد آشپز و ماهر در غذا

– مسابقه با دیگر رقبا و کنار گذاشتن آن ها با مهارت ها خود

– محیط پیکسلی و جذاب

– گیم پلی سرگرم کننده

دانلود The Ramen Sensei 2 1.3.3 – بازی رامن سنسی 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.