دانلود The Lonely Hacker 6.5 – بازی شبیه سازی هکر تنها برای اندروید

انتشار: 28 خرداد 1398
ورژن: 6.5
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود The Lonely Hacker 6.5 – بازی شبیه سازی هکر تنها برای اندروید

The Lonely Hacker هکر تنها یک بازی سرگرم کننده با طراحی متفاوت و نسبتا خاصی می باشد که همانطور از نامش پیداست از سبک شبیه سازی در موبایل های اندرویدی برخوردار است. این بازی متفاوت به شما احساس هکر بودن را در یک شبیه سازی جذاب و مورد پسند می دهد که شما می توانید تجربه خاصی را برای خود فراهم نمایید. شما در بازی به عنوان یک هکر به هک نمودن بسیاری از موارد مختلف از جمله دستگاه ها خواهید پرداخت که رفته رفته چالش های سرگرم کننده و پرکار را شاهد خواهید بود. شما همچنین جزئیات دقیقی از نرم افزارها را می توانید شاهد باشید. بازی The Lonely Hacker از هر لحاظ حرفه ای تعریف شده است که باعث انگیزه در هک نمودن های مجازی خواهد شد. بازی بیش از 100 هزار بار در پلی استوری گوگل توسط کاربران دریافت شده و امتیازی مناسبی که کسب کرده است!

برخی از ویژگی های بازی The Lonely Hacker :

– بزرگ جهان باز با تمام کشورهای واقعی به سفر و هک هر دستگاه

– نرم افزار سخت افزاری واقعی جهت هک نمودن دیگر سیستم ها

– محدودیت نسبتا زمانی با تشخیص دقیق خطاها

– هک کردن دستگاها با شبیه سازی و تجربه واقعی از احساس هکر بودن

دانلود The Lonely Hacker 6.5 – بازی شبیه سازی هکر تنها برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.