دانلود The Killbox: Arena Combat 1.4.2 – بازی اکشن تیراندازی جعبه مرگ اندروید

انتشار: 23 شهریور 1398
ورژن: 1.4.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود The Killbox: Arena Combat 1.4.2 – بازی اکشن تیراندازی جعبه مرگ اندروید

می خواهید قدرت و مهارت های خود را در تیراندازی نشان دهید؟ عرصه های تیراندازی و فوق اکشن خود را در بازی The Killbox: Arena Combat به وجود آورید! جعبه مرگ بازی در سبک اکشن با تیراندازی هیجان انگیز برای گوشی و تبلت های اندروید میباشد که توسط استودیو بازیسازی UGAMEHOME TECHNOLOGY طراحی و توسعه یافته است. آماده شوید برای گیم پلی  پر هیجان و قهرمانی که هرگز در هیچ بازی تجربه نکرده اید! انهدام تکمیل در حالت PVP در زمان واقعی بازی که شما در این حالت در برابر دشمنان و بازیکنان دیگر قرار خواهید گرفت که می توانید از حالت تک نفره یا حالت انفجاری برخوردار باشید.

بازی The Killbox: Arena Combat برای شما یک گیم هیجان انگیز با ویژگی های منحصر به فرد که می تواند از آن ها به داشتن سلاح های قدرتمند و مرگبار یا به حالت های هیحانی فوق العاده اشاره نمود که شما را می تواند ساعت ها در دستگاه اندروید خود سرگرم کند! همچنین بازی The Killbox یک مسابقه عادلانه برای هر دو طرف تیرانداز به وجود می آورد که در آن هیچ ارتقاء سلاحی وجود ندارد و شرایط ها برابر هستند که تنها توانایی های شما است که باعث می شود تا پیروزی را به ارمغان آورید!

ویژگی های بازی The Killbox: Arena Combat :

– جنگ چند نفره به صورت آنلاین در زمان واقعی

– اسلحه های مختلف و منحصر به فرد دنیای واقعی

– اقدام فزاینده شدید در یک بازی همهجانبه در زمان واقعی

– سیستم جنبش بسیار تاکتیکی با تجربه تیراندازی کنسول

– تجربه باور نکردنی 360 مبارزه با عرصه به طور کامل بهینه سازی VR

– گیم پلی چند نفره و اعتیاد آور با امکان بازی شبکه از طریق دوستان

– طراحی شده با سناریوهای متنوع و انیمیشن های واقع بینانه

– مسابقات عادلانه بدون داشتن سیستم ارتقا برای اسلحه

– وجود مسابقهات تیراندازی و اکشن برای هروز

– و …

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-17139 size-thumbnail” title=”The Killbox: Arena Combat” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Killbox-1.webp” alt=”The Killbox: Arena Combat” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-17140 size-thumbnail” title=”The Killbox: Arena Combat” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Killbox-2.webp” alt=”The Killbox: Arena Combat” width=”150″ height=”150″ />  <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-17142 size-thumbnail” title=”The Killbox: Arena Combat” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Killbox-4.webp” alt=”The Killbox: Arena Combat” width=”150″ height=”150″ />

دانلود The Killbox: Arena Combat 1.4.2 – بازی اکشن تیراندازی جعبه مرگ اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.