دانلود The Guides Axiom 3.1 – بازی معمایی و فکری عالی برای اندروید

انتشار: 4 اردیبهشت 1397
ورژن: 3.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود The Guides Axiom 3.1 – بازی معمایی و فکری عالی برای اندروید

The Guides Axiom یک بازی رایگان و فکری فوق العاده با نحوه بازی و شکل طراحی بسیار متفاوت از سوی استودیوی بازی سازی RosiMosi LLC برای سیستم عامل گوشی های اندروید می باشد. همانطور که در متن قبلی شاره کردیم، بازی دارای طراحی و نحوه بازی بسیاری سختی است که شاید در همین ابتدا به سختی آن پی ببرید. پازل ها و رمزهای تعاملی از طریق چالش کشیدن خود بیابید و به کشف تخیل و ابتکارات خود در روش های منحصر به فرد و نوآورانه بپردازید. در بازی برای اینکه بتوانید به راحتی و سریع مراحل و پالز های سخت را حل کنید، باید به دنبال سرنخها و الگوها باشید تا به پیدا کردن کد اصلی بپردازید. بازی The Guides Axiom دارای 75 نوع مرحله پازل عالی با رمز و راز های متفاوت نسبت به یک دیگر می باشند که شما می توانید در بازی به چندین راز و اسرار گیم پلی دسترسی داشته باشید. این بازی زیبا در مارکت گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 500 هزار دانلود توسط کاربران اندروید، دسترسی داشته باشید!

ویژگی های بازی The Guides Axiom :

– کم حجم با طراحی حرفه ای و فکری

– دارای بیش از 75 سطح از بازی پازل برای حل

– محیط ساده پر از رمز و راز برای کشف

– تلاش برای یافتن و حل چالش کد و رمز هر سطح

– آسان برای یادگیری و بسیار سخت برای بازی

– و …

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20460 size-thumbnail” title=”The Guides Axiom” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Guides-Axiom-1.webp” alt=”The Guides Axiom” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20461 size-thumbnail” title=”The Guides Axiom” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Guides-Axiom-2.webp” alt=”The Guides Axiom” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20462 size-thumbnail” title=”The Guides Axiom” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Guides-Axiom-3.webp” alt=”The Guides Axiom” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20463 size-thumbnail” title=”The Guides Axiom” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/The-Guides-Axiom-4.webp” alt=”The Guides Axiom” width=”150″ height=”150″ />

دانلود The Guides Axiom 3.1 – بازی معمایی و فکری عالی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.