دانلود The Grand Rampage: Vice City 2.2 – بازی اکشن جنایت در شهر اندروید

انتشار: 15 آذر 1397
ورژن: 2.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود The Grand Rampage: Vice City 2.2 – بازی اکشن جنایت در شهر اندروید

The Grand Rampage: Vice City بازی زیبا و جدید که می تواند گیم پلی با حالی را برای دوستداران بازی های اکشن و جنایت شهری در سیستم عامل اندروید فراهم کند. ماموریت های سرقت کامل برای رسیدن به حاکمیت کامل خیابان ها که در این راه با جنایت های بسیاری خواهید پرداخت. شما به عنوان یک گانگستر باید اتومبیل ها را سرقت کنید و با گانگستر های دیگر در شهر کار کنید. تبدیل شدن به بهترین گانگستر و شکست همه دشمنان یکی اهداف اصلی شما در این شهر نسبتا بزرگ می باشد که اکثر نقاط شهری را پشت سر هم خواهید گذاشت. با کارهای که انجام خواهید داد، به نوعی یک امپراطوری جنایتکاری را برای خود در شهر راه خواهید انداخت که اقدامات بسیار گانگستری است.

بازی The Grand Rampage: Vice City یکی از بهترین شبیه سازهای عالی جنایی باز جهان است که در آن شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید و دوران گانگستری را برای خود داشته باشید. سلاح های مختلف و مدرنی در بازی نیز وجود دارد که به جنایت جذابیت بالا را ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا بهترتر گانگستری را اداره کنید. بازی The Grand Rampage: Vice City در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Super FPS Games برای موبایل و تبلت های اندروید اندروید به صورت رایگان منتشر یافته است.

ویژگی های بازی The Grand Rampage: Vice City :

– وجود مدرن ترین سلاح برای خرید و استفاده از آن ها در ماموریت ها

– بسیاری از ماشین های مختلف برای رانندگی

– سرقت و تعقیب با وجود عملیات تیراندازی

– بسیاری از اقدامات با گانگستر ها و راهزنان

– متحد شدن با دیگر دوستان خود

– بازی آنلاین و نیاز به اینترنت

– و …

دانلود The Grand Rampage: Vice City 2.2 – بازی اکشن جنایت در شهر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.