دانلود The Birdcage 1.0.16 – بازی پازل باز کردن قفس پرندگان اندروید

انتشار: 31 شهریور 1397
ورژن: 1.0.16
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود The Birdcage 1.0.16 – بازی پازل باز کردن قفس پرندگان اندروید

The Birdcage یکی از بازی های اندرویدی با خلاقیت طراحی بالا و عالی نسبت به دیگر بازی های پازل فکری در سبک معمایی می باشد که از سوی استودیو بازی سازی MobiGrow برای اندروید است. همانطور که از نام بازی پیداست شما باید در بازی به آزادسازی پرندگان موجود در قفس بپردازید. این داستان در اطراف یک شاهزاده قلب شکسته که پسر جوانش را در یک حادثه صعود از دست داد بیان گر است که شما را به چالش پازل وارد خواهد نمود. او قفل کردن آن را که پسرش بیشتر دوست داشت که پرندگان اقیانوس رنگ پادشاهی خود را پر کردند. در انجام این کار، او باد از آسمان را سرقت کردو حال قصد دارد تمام پرندگان را آزاد کند و باید یکی تواند قفل آن ها را باز نماید که پازل بازی از اینجا و در همین عملیات باز کردن قفص پرندگان شروع می شود.

بازی The Birdcage از کنترل لمسی بصری، پازل مکانیکی و تفکر خارج از جعبه برخوردار است که برای به پایان رساندن این بازی پازل، شما باید از تمام مهارت های فرار اتاق استفاده کنید و از هر لحاظ معمای قفل ها را حل نمایید. پازل خیره کننده بخشی از بازی است که کاربران و بازیکنان را به شدت بهع چالش های فکری فوق العاده می کشد. همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم بازی The Birdcage از طراحی نسبتا منحصر به فرد و عالی برخوردار است که می توانید ساعت ها کاربران را سرگرم پزل های متفاوت با معمای جالب قفس پرندگان کند که بدون دیتا و حجم بالا است.

ویژگی های بازی The Birdcage :

– دارا بودن کنترل لمسی بصری و پازل مکانیکی

– برخوردار از پازل خیره کننده

– حل بامزه ترین پازل ها و معماهای ایده آل

– آسان برای شروع و غیر ممکن برای پایان

– احساس مقدار سطح سطوح ها

– داستان شگفت انگیز از رمز عبور پشت قفس

– لذت بردن از موسیقی صوتی جادویی

دانلود The Birdcage 1.0.16 – بازی پازل باز کردن قفس پرندگان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.