دانلود Terminator Genisys: Future War 1.1.1.90 – بازی نابودگر جنسیس اندروید

انتشار: 29 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.1.1.90
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Terminator Genisys: Future War 1.1.1.90 – بازی نابودگر جنسیس اندروید

Terminator Genisys: Future War بازی جدید و عالی در سبک بازی های استراتژیک است که توسط استودیوی بازی سازی Plarium LLC برای گوشی های اندروید می باشد و در مارکت گوگل به صورت رایگان منتشر شده است. مقاومت انسان ها در یک جنگ بی پایان با ارتش ماشین قفل شده است که درحال باعث نابودی انسان ها و زمین می باشد و باید از این اتفاق جلوگیری شود. در بازی شما باید پایه خود را بسازید و به دشمنان حمله کنید و پیروزی ها را به قبیله خود هموار نمایید که با چالش های استراتژی بالا و زیادی رو به رو خواهید شد! وجود جنگ های عظیم و عالی، جذابیت بازی را چندان برابر نموده و یک هیجان خاص را به وجود آورده است.

وجود سلاح های فوق العاده و ویرانگر که هر دو طرف در بازی برای زندگی خود و شکست دشمن می جنگند که در نهایت پیروزی در جنگ یکبار برای همیشه و باز کردن دستاوردها برای پاداش های بزرگ و حقوق لاف زدن در بازی! یکی از ویژگی های بازی این بای عالی دادن امکان مبارزه با رئیس های قدرتمند در PVE انفرادی و یا حملات قبیله مشترک که هیجان جدید و یک رقابت آنلاین عالی را به وجود می آورد! بازی Terminator Genisys: Future War گیم پلی عالی و اعتیادآوری دارد با کیفیت گرافیک فوق العاده که یک بازی استراتژیک بسیار عالی را برای گوشی و تبلت های اندرویدی به وجود می آورد. لازم به ذکر است که بازی نابودگر جنسیس آنلاین است و نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های بازی Terminator Genisys: Future War نابودگر جنسیس

 • بازی رایگان با گیم پلی اعتیادآور
 • گرافیک فوق العاده و بسیار جذاب!
 • باز کردن دستاوردها برای پاداش های بزرگ و حقوق لاف زدن!
 • PvP شدید در فتوحات انفرادی و یا پیوستن به قبیله و تسلط بر نقشه!
 • دو جناح قابل پخش، هر کدام با روایت خود، نیروها و ساختمان ها با قابلیت ارتقاء آن!
 • مبارزه با رئیس های قدرتمند در PVE انفرادی و یا حملات قبیله مشترک!
 • بخشی از جهان رسمی ترمیناتور جنسیس!

دانلود Terminator Genisys: Future War 1.1.1.90 – بازی نابودگر جنسیس اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.