دانلود Teen Titans GO Figure! 1.0.2 – بازی اکشن تایتان ها نوجوان اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 1.0.2
اندروید: 5.1 به بالا
دانلود Teen Titans GO Figure! 1.0.2 – بازی اکشن تایتان ها نوجوان اندروید

Teen Titans GO Figure! تایتان ها نوجوان : یکی از بازی های پولی در مارکت گوگل پلی برای گوشی های اندروید می باشد که از سبک ترکیبی ماجراجویی و اکشن برخوردار است. حماسی ضربه ضربه بازی نوجوانان تایتان در دستان شما است! دشمنان سعی می کنند گروه تایتان را حذف کنند و برای شکست شما هر کاری می کنند. شما باید با آن ها مقابله کنید و برای خود یک چالش اکشن و نبردی جذابی را به وجود آورید. با دارای حالت های مختلف می باشد که یکی از این حالت های هیجان و جذاب که بسیار مهیج نیز است! حالت داستانی می باشد که شما را قادر می سازد تا با تایتان های قهرمان به ماجراجویی بپردازید و دشمنان را شکست دهید!

شاید بسیار هیجانی باشد که بدانید بازی Teen Titans GO Figure دارای بیش از 90 قهرمان مختلف برای جمع آوری می باشد که برخی از آن ها می توان به بتمن، سوپرمن، Wonder Woman و … بسیاری دیگر که باید آن ها باز کنید. یکی از ویژگی های بازی ، امکان سفارشی نمودن سفینه به شکل دلخواه می باشد که هر شکل را می توان با روش های مختلف تجسم کرد! بازی Teen Titans GO Figure! به همراه دیتا و نسخه مود شده در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است که می توانید با مراجعه دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Teen Titans GO Figure! :

– امکان نبرد در زمان واقعی و حالت آنلاین عالی

– جمع آوری بیش از 90 شخصیت های نوجوان تایتان از جمله بتمن، سوپرمن و …

– سفارشی کردن سفینه خود از به شکل مختلف

– انتخاب کردن حالت های مختلف از جمله حالت داستانی برای چالش ماجراجویی

– مبارزه کردن با قهرمانان تایتان با دشمنان

– و …

دانلود Teen Titans GO Figure! 1.0.2 – بازی اکشن تایتان ها نوجوان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.