دانلود Tank Raid Online 2.37 – بازی نبرد و حمله تانک چند نفره اندروید

انتشار: 2 تیر 1397
ورژن: 2.37
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Tank Raid Online 2.37 – بازی نبرد و حمله تانک چند نفره اندروید

Tank Raid Online حمله تانک آنلاین یک بازی نبرد تانک عالی و اکشن با گرافیک و گیم پلی جذاب برای سیسم عامل اندروید است. در بازی شما شاهد بسیاری از تانک های مختلف و مینی تانک خواهید بود که به نوعی طراحی شده به صورت منحصر به فرد است. برنامه ریزی تاکتیک های خود و آماده شدن برای جنگ تانکی شدید در زمان واقعی PvP! باز کردن بیش از 20 تانک سریع گام از مهارت های منحصر به فرد، دارای بهترین زرادخانه سلاح و استراتژی خود برای جمع آوری و باز کردن بسیاری دیگر از موارد که می تواند شما را قدتمندتر کند و راحتر بتوانید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. در بازی شما به صورت چند نفره، یعنی سه نفره به رقابقت خواهد پرداخت که می تواند دوستان باشد یا دیگر بازیکنان از سراسر جهان!

بیش از 7 عرصه عالی و خیره کننده در کهکشان برای بازیکنان وجود دارد که می توانید در هر عرصه خود را به خوبی نشان دهید! همچنین شما می توانید از طریق جمع آوری کارت برای ارتقاء مخازن و مهارت های مورد علاقه خود بهره ببرید. برای رتبه بندی بالاتر در تابلوهای کشور و جهانی تان رقابت را باید شدید دنبال کنید. بازی Tank Raid Online گرافیک با کیفیتی دارد که بدون نیاز به فایل دیتا است که طراحی و انتشار یافته از سوی استودیو بازی سازی WolfFun مخصوص بازی کردن در سیستم عامل محبوب اندروید می باشد.

ویژگی های بازی Tank Raid Online :

– بیش از 7 عرصه خیره کننده در کهکشان برای همه بازیکنان

– بیش از 20 تانک، هر کدام با حمله و مهارت منحصر به فرد

– هرکدام از تانک ها همراه با 15 سلاح سرد و مختلف

– انفرادی نبرد با بازیکنان از سراسر جهان

– ارتقاء دادن تانک ها و سلاح های خود را به حداکثر

– ارتباط برقرار کردن و همکاری با دیگر قهرمانان تانک ها

– داشتن سیستم قهرمانانه روزانه و هفتگی

دانلود Tank Raid Online 2.37 – بازی نبرد و حمله تانک چند نفره اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.