دانلود Talking Tom Jetski 2 1.1.0.158 – بازی تالکینگ تام جت اسکی 2 اندروید

انتشار: 18 خرداد 1397
ورژن: 1.1.0.158
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Talking Tom Jetski 2 1.1.0.158 – بازی تالکینگ تام جت اسکی 2 اندروید

Talking Tom Jetski 2 تالکینگ تام جت اسکی 2 یک بازی دیگر از روایتگر صحبتهای تام و دوستانش است که در آن شاهدذ مسابقات و کارهای مختلف از تام خواهید بود که در بعضی از مواقع باید به او کمک کنید. در بازی شما علاوه بازی علاوه بر شخصیت محبوب گربه (گربه سخنگو) شاهد دیگر شخصیت های نیز خواهید بود که برخی از آن ها عبارتند از هانک، آ نجلا و … که هر کدام از آن ها نسبت به هم توانایی گفتاری متفاوتی دارد. جت اسکیت خودرا از بین بهترین جک اسکیت های موجود در بازی که به نوعی افسانه ای هستند، بردارید و برای چالشو رقابت های فوق العاده خود را آماده کنید! جت اسکیت را با قطعات ویژه برای رقابت در برابر مخالفانی که هر چیزی را برای برنده شدن ترجیه می دهند، شفارش کنید و خود را برای جمع اوری تمام سکه ها آماده کیند!

در این بازی شما شاهد مسابقات مختلف در پنج جهان متفاوت خواهید بود که دیدن مناظر دیدنی و جذاب با مسابقه آنجلا در ساحل توچال، آزمایشگاه علوم بن، گشت و گذار هانک و جزیره گنج تام و … که می توانید با همه آن ها یک جهان متفاوت را تجربه کنید. بازی Talking Tom Jetski 2 طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Outfit7 Limited می باشد که در مارکت گوگل پلی برای گوشی و تبلت های اندروید مورد عرضه قرار گرفته است که توانسته از این رو امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را به خود اختصا دهد!

ویژگی های بازی Talking Tom Jetski 2 :

– امکان ارتقاء و سفارشی کردن قطعات جت اسکیت

– امکان انتخاب از پنج نفر ریدر از جمله تام، آنجلا، هانک، زنجبیل و …

– مسابقه در پنج جهان مختلف از مناظر دیدنی و جذاب با مسابقه از طریق شخصیت های مختلف

– ساخت ساحل مخصوص با خانه و مکان های منحصر به فرد

– تلاش و چالش برای باز کردن چت اسکیت های جدید

– هر پیروزی برای رسیدن به رمز و رازهای جدید

دانلود Talking Tom Jetski 2 1.1.0.158 – بازی تالکینگ تام جت اسکی 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!