دانلود SWAT and Zombies Season 2 1.1.12 بازی اکشن گروه ضربت و زامبی ها اندروید

انتشار: 10 خرداد 1397
ورژن: 1.1.12
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود SWAT and Zombies Season 2 1.1.12 بازی اکشن گروه ضربت و زامبی ها اندروید

SWAT and Zombies Season 2 یکی دیگر از بازی زیبا و سرگرم کننده اکشن کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. گروه ضربت را بر عهده بگیرید و آن ها را برای کشتار زامبی های بی پایان به کار بگیرید! از هر طرفدار به سمت شما می آیند که باید آن ها را مورد ضرب و شتم قرار دهید و نزدیک شدن به ان ها اجتناب کنید. زامبی های بی پایان هستند که اکثرشون دارا مهارت های خطرناکی می باشند که می تواند شما را به کلی به کشند. آخرین منطقه باقی مانده در دستان شماست که باید از آنجا محافظت کنید، زامبی های بسیار زیادی در حال حمله به آنجا هستند، گروه SWAT ضربت خود را با خود برای نحات منطقه ببرید و تمام زامبی ها را بکشید.

50 نوع سلاح مختلف با قابلیت های منحصر به فرد در انتظار شما هستند تا آن ها را باز کنید و مهارت های FPS خود را بهبود دهید. البته برای ارتقاء دادن و بهود به مهارت های تیم خود باید سکه و ستاره های بسیاری را جمع آوری نمایید که اصلا آسان نیست! زامبی ها در انتظار شما هستند تا یک اشتباه انجام دهید تا شما را بکشند. بازی SWAT and Zombies Season 2 در مارکت گوگل توسط استودیو Manodio Co., Ltd. به صورت رایگان جهت بازی عرضه شده که از این رو توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با هزاران دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی SWAT and Zombies Season 2 :

– جمع آوری  50 نوع سلاح مختلف جهت بهبود دادن به مهارت های FPS

– وجود زامبی های عجیب و غریب با اسب جنگی، زامبی سگ و …

– حالت جهنم چالش و دیگر حالت ها با چالش های بسیار

– از بین بردن تمام زامبی ها از طریق چالش نهایی بازی

– تجربه نبرد در زمان واقعی با تیم S.W.A.T. در سراسر جهان!

– سیستم سلاح نهایی با کنترل آسان تنها با کشیدن انگشت

– ایجاد قوی ترین تیم گروه ضربت S.W.A.T

– و …

و

دانلود SWAT and Zombies Season 2 1.1.12 بازی اکشن گروه ضربت و زامبی ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.