دانلود Super Mechs 2.601 – بازی اکشن سوپر مکانیک اندروید

انتشار: 12 شهریور 1396
ورژن: 2.601
اندروید: 2.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Super Mechs 2.601 – بازی اکشن سوپر مکانیک اندروید

Super Mechs سوپر مکانیک بازی است هیجان انگیز با نحوه بازی مشخص که از سوی استودیو Tacticsoft مخصوص گوشی های اندروید می باشد که ما در این مطلب آن را برای شما کاربران گرامی سایت میلاد دانلود قرار داده ایم. جمع آوری ربات های شکست ناپذیر خود و وارد کردن آن ها به جنگ و نبرد نفس گیر که شما می توانید پیروزی بازی را تایید کنید. در بازی بر نوبه خود شما را با یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک ربات فوق العاده غیر قابل انکار فراهم می کند! سلاح های خود را انتخاب کنید به همراه زره و .. برای ساخت یک ربات جنگجو تا برای تمام روبات های دیگر یک خطر دیده شود که بتوانید به راحتی دیگر روبات را شکست دهید.

مبارزه با دوستان و رقبای خود از سراسر جهان در جنگ های حماسی PvP (آنلاین) که شما را به شرکت در مسابقات هفتگی سوپر مچ ها و … دعوت می کند. هر مبارزه ای که در آن رقابت دارید، به شما فرصتی برای بهبود مکانیک خود خواهد که می توانید با استفاده از این فرصت خود را پیشرفت دهید.

ویژگی های بازی Super Mechs

  • مبارزه مبتنی بر چرخش تاکتیکی جذاب
  • تک نفره با امکان مبارزات انتخاباتی (مبارزه با نبرد مجهز به ربات ها و جمع آوری پاداش)
  • امکان بازی کردن در مقابل بازیکنان واقعی از سراسر جهان در حالت جذاب PvP
  • شجاع بودن برای پیروزی در نبر دیگر ربات های قدرتمند از سرارسر جهان
  • کنترل کامل بر پیکربندی ربات جنگنده شما
  • بازی و چت در زمان واقعی به صورت آنلابن

دانلود Super Mechs 2.601 – بازی اکشن سوپر مکانیک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.