دانلود Stranger Cases: A Mystery Escape 1.07 – بازی پازل موارد غریبه اندروید

انتشار: 19 شهریور 1397
ورژن: 1.07
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Stranger Cases: A Mystery Escape 1.07 – بازی پازل موارد غریبه اندروید

Stranger Cases: A Mystery Escape موارد غریبه: فرار از رمز و راز یکی دیگر از بازی های جدید اندروید در سبک پازل و فکری می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Snapbreak است. داستان بازی مربوط به یک شخصیت کاراگاهی مربوط می شود که بر عهده شما است! در روزهای موشهای ژوراسیک، من تصمیم گرفتم به یک کارآگاه تبدیل شوم. ذهن استخدام شدهاولین مشتری من یک دانشمند غیر معمول بود که دشمن کودک خود را از دست داد. من با تحقیقاتم ادامه دادم تا آن را در سقف یک ساختمان بسیار عجیب و غریب پیدا کنم … با اشغالگران حتی بیشتر عجیب! آیا می توان رمز و راز فرار از هواپیمای بدون سرنشین گمشده را حل کرد؟ اگر می توان پس آماده شوید! شما باید رازهای بسیاری را کشف کنید و راه خود را در پیش بگیرید!

به راحتی می توان حدس زد که در بازی Stranger Cases: A Mystery Escape ماجراجویی طولانی در پیش خواهید داست که شما را وارد رمز و رازهای فوق العاده ای می کند. بیش از 20 شخصیت اصلی برای ارتباط برقرار کردن در بازی وجود دارد که هر کدام از آن ها داستان جالبی برای شما به ارمغان می می توان به وجود آورند و راهنماییتان کنند. در کل و در اصل 10 ها ماموریت در انتظار شما هستند که معما و رازهای آن ها را با هوش کاراگاهی خود پیدا نمایید که کار آسانی در پیش نخواهد داشت و رفته رفته مراحل سخت تر خواهد شد. بازی Stranger Cases: A Mystery Escape در حال حاظر توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را کسب کند که نشان دهنده ای کیفیت گیم پلی آن است!

ویژگی های بازی Stranger Cases: A Mystery Escape :

– منحصر به فرد، با ماجراجویی های فرار از کارآگاه

– 15 موارد زیبا برای کشف در این راه پر رمز و راز

– بیش از 20 شخصیت اصلی برای ارتباط برقرار کردن

– ده ها تن از ماموریت های چالش انگیز و پازل اصلی

– بازی کردن رایگان برای 8 سطح اول

– و …

دانلود Stranger Cases: A Mystery Escape 1.07 – بازی پازل موارد غریبه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.