دانلود Stormfall: Saga of Survival 1.11.2 – بازی ماجراجویی طوفان: حماسه بقا اندروید

انتشار: 3 اسفند 1397
ورژن: 1.11.2
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Stormfall: Saga of Survival 1.11.2 – بازی ماجراجویی طوفان: حماسه بقا اندروید

Stormfall: Saga of Survival یکی دیگر از بازیهای اندروید بقا از سوی استودیو بازیسازی Plarium Global Ltd است که از طراحی زیبا و دقیق برخوردار می باشد. زنده ماندن در جنگل خطرناک با چالش های هیجانی، کشف بسیاری از از موارد و تبدیل شدن به استاد شمشیر در این MMORPG بقا فریبنده آزاد از جذابیت ها و زیبایی های بازی است. در هر حال از زندگی در جنگل پیروی میکنید که این موضوع همانطور که خودتون نیز می توانید خطرات مختلف را به همراه دارد. سرزمین ویرانهای از قله های برفی، سحر و جادو باستانی و خرابه های فراموش شده پای شما را بر خود خواهند پذیرفت. شما باید از گرسنگی بیرون بیایید، پناهگاه بسازید و جانوران، خرابکاران و تبعیدیان را از بین ببرید که به نوعی زندگی را در یه سرزمین نسبتا عجیب تجربه می کنی!

شما باید دوباره به دست آوردن برای غلبه بر دشمنان خود و حک کردن محل خود، تلاش سرسخت مبارزه با دشمنان را به کار بگیرید. سلاح های کشنده و غلط برای محافظت از خود در مقابل جنگل های جنگلی و هیولا های خرابکار برای کنترل مبارزات. بازی Stormfall: Saga of Survival دارای گرافیک متناسب با حجم کم و بدون نیاز به دیتا است که همچنین نیازی به اتصال اینترنت ندارد. در کل شما نیز اگر از طرفداران بازی های بقا و زنده ماندن هستید، پیشنهاد می کنیم، این بازی را از دست ندید!

ویژگی های بازی Stormfall: Saga of Survival طوفان: حماسه بقا :

– بازی برای زنده ماندن با گیم پلی بقا و چالشی

– کشف موارد مختلف و استفاده از آن ها

– ساخت پناهگاه و بسیاری دیگر از موارد جهت بقا

– حیوانات خطرناک و مبارزه با آن ها

– سرزمینی جنگل های تاریک و کوه های برفی و …

دانلود Stormfall: Saga of Survival 1.11.2 – بازی ماجراجویی طوفان: حماسه بقا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.