دانلود Stone Arena 0.6.37 – بازی استراتژی سنگ آرنا برای اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 0.6.37
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Stone Arena 0.6.37 – بازی استراتژی سنگ آرنا برای اندروید

Stone Arena یک بازی آنلاین و استراتژی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که در مارکت پلی استوری گوگل به تازگی مورد عرضه قرار گرفته است. سنگ آرنا یک بازی استراتژی زمان واقعی (RTS) است که ترکیبی از عناصر از MOBA ها و بازی های برج دفاعی می باشد که برای ایجاد یک تجربه جدید از سوی استودیو بازی سازی 37GAMES طراحی شده است. کنترل یک قهرمان را بر عهده بگیرید و انواع مختلفی از سربازان و واحدهای خود را برای شرکت دادن در جنگ فرمان دهید تا ماده مبارزه شوند. با انتخاب قهرمان های مختلف، شما باید واحد های صحیح برای هر قهرمان را انتخاب کنید برای به حد اکثر رساندن قدرت خود تا قویتر و قویتر از قبل شوید. قهرمان خود را کنترل کنید و در برابر واحدهای دشمن و قهرمانان دیگر دفاع کنید یا و در کل نیروهای خود را رهبری نمایید.

بازی سنگ آرنا همانطور که از نامش پیداست آنلاین است و عرثه جذاب نبرد جهانی با دیگر بازیکنان را با نام آرنا به وجود می آورد که می توانید از رقابت با دیگر بازیکنان نهایت لذت را ببرید. همانند دیگر بازی های استراتژی آنلاین از جمله کلش اف کلنز شما در این بازی می توانیدبا دوستان خود متحد شوید و با هم تیم های خود وارد عرصه نبرد شوید. در نهایت و نتیجه می توان گفت که بازی Stone Arena از گیم پلی استراتژی و آنلاین عالی با هیجان و سرگرمی بالا برخوردار است!

ویژگی های بازی Stone Arena :

– نقشه کوچک با گستردگی جذاب از محیط

– محدودیت زمانی مسابقه 3 دقیقه ای با جذابیت بالا

– کنترل ساده با طراحی منحصر به فرد و کلی بازی

– انتخاب قهرمان مختلف با تونایی خاص خودشان

– پرداختن به استقرار، همکاری تیمی، استراتژی و …

دانلود Stone Arena 0.6.37 – بازی استراتژی سنگ آرنا برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.