دانلود Stickman Fight 1.3 – بازی اکشن مبارزه استیکمن ها اندروید

انتشار: 12 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.3
اندروید: 2.1 به بالا
دانلود Stickman Fight 1.3 – بازی اکشن مبارزه استیکمن ها اندروید

Stickman Fight (مبارزه استیکمن) بازی زیبا و جذاب از مبارزات هیجانی آدمک ها (استیکمن) می باشد که دارای سبک اکشن از مبارزه ای و تیراندازی های سرگرم کننده است. موجی از رزمندگان دشمن در ماجراجویی تیراندازی به سوی شما می آیند باید آن ها را نابود کنید! با وارد شدن به عرصه آدمک های مبارز، یک چالش سرگرم کننده برای خود در دنیای استیکمن ایحاد کنید و به مبارزه در شیوه های مختلف با مخالفان خود بپردازید و برای شکست دادن آن ها تلاش نمایید. در بازی وقتی شما ترفندهای فیزیکی را انجام می دهید که بی رحمانه دشمنان را از بین ببرید می توانید از نحوه و شیوه مبارزه ای آتشی نیز استقاده کنید و دشمنان را به جنگ آتشی دعوت کنید که بدون شک در این زمان می توانید پیروز شوید.

بازی Stickman Fight طراحی شده با کنترل ساده و آسان با نحوه بازی جذاب و گیم پلی هاردکور می باشد که یک بازی با فیزیک واقع گرایانه سرگرم کننده و اعتیاد آور بازی است. بیش از 90 سطح از 6 سبک مختلف مبارزه با حالت بی پایان در این بازی ، یعنی مبارزه استیکمن در انتظار شما است تا آن ها را با قدرت و به چالش زدن خود فتح کنید. بازی Stickman Fight در مارکت گوگل توانسته با جذب کاربران به دانلود بیش از یک میلونی از سراسر جان برسد و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهید!

ویزگی های بازی Stickman Fight :

– کنترل ساده و آسان با گیم پلی هاردکور

– فیزیک واقعی و سبک گرافیکی زیبا و منحصر به فرد

– بیش از 90 سطح از 6 سبک مختلف مبارزه با حالت بی پایان

– گرافیک با کیفیت نسبت به حجم بازی

– مبارزه تن به تن یا از طریق تیراندازی

– حجمله دشمنان به صورت موجی

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20819 size-thumbnail” title=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Stickman-Fight-1.webp” alt=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20820 size-thumbnail” title=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Stickman-Fight-2.webp” alt=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20821 size-thumbnail” title=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Stickman-Fight-3.webp” alt=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20816 size-thumbnail” title=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Stickman-Fight-4.webp” alt=”دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Fight اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Stickman Fight 1.3 – بازی اکشن مبارزه استیکمن ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.