دانلود Station Manager 1.3.2 – بازی مدیر ایستگاه اندروید

انتشار: 24 اسفند 1396
ورژن: 1.3.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Station Manager 1.3.2 – بازی مدیر ایستگاه اندروید

Station Manager به فارسی (مدیر ایستگاه) بازی کم حجم با گیم پلی شبیه سازی شده از یک ایستگاه جذاب و سرگرم کننده برای سیستم عامل باشد. ایستگاه خود را با امکانات و قطارهای مورد علاقه خود سفارشی کنید و تا می توانید برای زیبایی و گسترش آن تلاش خود را به اجرا بگذارید. با اضافه کردن ماشین های فروش، نیمکت ها، هیئت مدیره اطلاعات و موارد دیگر که می تواند ایستگاه قطار را برای مسافرین راحت تر از قبل کند. پیوند واگن های مختلف برای ایجاد قطار جدید و کسب و کار بیشتر، گردشگری و دیگر کارها که باعث جذب مسافران جدید می شود که در نهایت برای گسترش قطار کمک می کند را باید تکمیل کنید.

مسافران بسیاری روزانه به ایستگاه شما برای مسافرت وارد می شوند که هر چقدر خود با آن ها رفتار شود، می تواند برای پیشرفت ایستگاه کمک کند. قطارها را تغییر دهید و قطارهای جدید را وارد ایستگاه کنید تمام مسافران عباتند از دانشجو، کارمند و … از مسافرت طولانی و کوتاه خود لذت ببرند و شما نیز طریق آن ها به گسترش دادن ایستاه از لحاظ دیگر بپردازید. بازی Station Manager در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Kairosoft Co.,Ltd به صورت پولی عرضه شده است که باید خریداری کنید! اما در وبسایت برای دانلود رایگان قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Station Manager

  • بازی کم حجم با گرافیک جذاب
  • وجود قطارهای مختلف برای باز کردن و خرید
  • تلاش برای هدف خود، یعنی گسترش ایستگاه
  • وجود مسافران مختلف از دانشجو تا کارمند
  • محیط جذاب و سرگرم کننده بازی
  • زیبا سازی ایستگاه قطار خود از طریق اقدامات جدید و تازه برای جذب مسافر

دانلود Station Manager 1.3.2 – بازی مدیر ایستگاه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.