دانلود 1.5.1 True Skate – بازی اسکیت سواری برای اندروید

انتشار: 15 مرداد 1397
ورژن: 1.5.1
اندروید: 3.0 و بالاتر
,
دانلود 1.5.1 True Skate – بازی اسکیت سواری برای اندروید

آیا تا حالا اسکیت سواری را تجربه کردید؟ اگه تجربه نکردید اشکالی ندارد با بازی زیبا و جذاب True Skate اسکیت سواری  می توانید اسکیت سواری را در دستگاه های اندرویدی تجربه کنید! شما در بازی مدیریت اسکیت را دارید که باید در حرکات آن را به درستی هدایت و کنترل نمایید و ماموریت خود را به اتمام برسانید و ماموریت جدید را آغاز کنید. بازی دارای مراحل بسیار جذاب با محیط متنوع می باشد و همچنین می توانید تمام ماموریت ها و بسته اسکیت بورد را باز کنید. بازی True Skate کم حجم با کیفیت گرافیک عالی است که می توانید با بازی کردن، اسکیت سواری واقعی را در گوشی و تبلت های اندرویدی تجربه کنید و لذت ببرید.

امکانات و ویژگی های بازی True Skate :

– کم حجم با کیفیت گرافیک عالی عالی

– دارای لمسی فیزیک گرایانه که یک تجربه ورزش اسکیت بورد واقعی

– دارای محیط متنوع و عبور از یک پارک اسکیت زیبا، پله ها و لوله ها (پارک اسکیت اضافی به عنوان خرید در برنامه موجود می باشد)

– کشیدن انگشت خود بر روی زمین به فشار

– حرکت آهسته، عقب رفتن، چالشی

– اعتیاد آور و بسیار جذاب

– نمایشگر پخش

دانلود 1.5.1 True Skate – بازی اسکیت سواری برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.