دانلود Soccer Cup 2020 1.9.0 – بازی جام حذفی فوتبال برای اندروید

انتشار: 6 دی 1398
ورژن: 1.9.0
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Soccer Cup 2020 1.9.0 – بازی جام حذفی فوتبال برای اندروید

Soccer Cup 2020 جام حذفی فوتبال 2020 نام بازی فوتبال ورزشی اندرویدی در پلی استوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است و بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران دانلود و نصب شده است!

به سایر کشورها نشان دهید که بهترین تیم روی کره زمین را هستید و یک لیگ فوتبال را به دست می آورید! رفته رفته می توانید دانش فوتبال را کسب کنید و به مهارت های بسیاری از جهت بردن تیم های فوتبالی دست یابید. در ابتدا شاهد سطح ابتدایی و پایین خواهید بود ولی رفته رفته می توانید سطح حرفه ای را هم ببنید و هم در مقابل رقبا جهت کسب پیروزی به اجرا بگذارید و به بهترین نحو بردن را کسب کنید. بازی Soccer Cup 2020 با گرافیک بسیار جذاب و زیبا به همراه اجرا گذاشتن مهارت های عالی فوتبالی می تواند شما را به بهترین نحو چالش فوتبال برای جام قهرمانی دعوت کند. همچنین بازی از حالت مختلف و انتخابی و سفارشی کردن است که باعث جذابیت بیشتر بوده و می شود و شما را با سلیقه خود به میدان و زمین پر چالش فوتبال بکشد!

اگر از طرفداران بازی های فوتبالی باشید ، بازی Soccer Cup 2020 می توانید بازی عالی و بسیار هیجانی برای طرفداران بازی باشید! آخرین نسخه از بازی را می توانید با لینک مستفیم به همراه نسخه مود (ویژگی های بیشتر نسبت به نسخه معمولی و اصلی) دریافت کنید و از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی جام حذفی فوتبال 2020  :

  • فصل با تیم های مختلف برای رقابت
  • مسابقات بهترین ستاره فوتبال جهان با فتح  تیم های دیگر
  • تمرین دادن تیم و کسب مهارت های جدیدتر
  • گذاشتن و گرفتن نام تجاری و دلخواه تیم
  • گرافیک واقع گرایانه و با کیفیت بالا نسبت به حجم و دیتا
  • دارا بودن امکانات و ویژگی های دیگر برای تجربه جذابیت بیشتر

دانلود Soccer Cup 2020 1.9.0 – بازی جام حذفی فوتبال برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.