دانلود Perfect Kick 2.3.4 – بازی فوتبال فانتزی ضربات پنالتی اندروید

انتشار: 27 تیر 1397
ورژن: 2.3.4
,
دانلود Perfect Kick 2.3.4 – بازی فوتبال فانتزی ضربات پنالتی اندروید

Perfect Kick یک بازی جذاب و عالی فوتبالی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Gamegou Limited برای گوشی و تبلت های اندروید در مارکت بزرگ و معروف گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است! این بازی نسبت به بازی های دیگر فوتبالی بسیار متفاوت بوده و از طراحی خاصی برخوردار می باشد که در آن شما در زمان واقعی بازی پنالتی چند نفره فوتبال قرار دارید که می توانید بهترین ضربه در جهان به توپ بزنید! کنترل تمام بازی از جمله در موقع زدن ضربات پنالتی با تکان دادن یک انگشت که می توانید توپ را راهی دروازه کنید و از کنترل بصری و عالی بازی لذت ببرید. ضربه زدن های فوق العاده با مهارهای دروازبان که از هدف دید شما جلوگیری خواهد کرد که یک چالش حساس و بسیار جذاب را به وجود می آورد!

در بازی چالش های نامحدود با قهرمانی های مختلفی از سراسر جهان وجود دارد که می توانید اب پیروزی پاداش غنی در هر هفته کسب کنید و تیم خود را قدرتمند کنید. جشن فصل های فوتبال جدید و جام باشگاه های اروپا با لباس  رسمی باشگاه بنفیکا و مدالهاهای پیروزی نیز در بازی وجود دارد که می توانید با پیروزی قهرمانی تیم را فراهم کنید. بازی Perfect Kick طراحی شده با گرافیک فانتزی و درخشان 3D است یک فوتبال زیبا و پر از هیجان را برای سیستم عامل اندروید فراهم می کند!

ویژگی های بازی Perfect Kick :

– گرافیک فانتزی و درخشان 3D!

– لباس های رسمی باشگاه ها

– ساخت تیم رویایی و صعود به سطج بالای فوتبالی در جهان!

– وجود فصل جدید از لیگ ها با جشن قهرمانی

– هدف های چالش انکیز ضزبه پنالتی و واکنش دروازه بان

– حالت آنلاین با بازی کردن در زمان واقعی از سراسر جهان!

– دارا بودن 3 حالت بازی: لیگ قهرمانان اروپا، سوپر استار و مسابقات کلاسیک

– تجربه همهجانبه از مناظر و انرژی فوتبال فانتزی

– کنترل بصری بازی تنها با یک انگشت

– چالش های نامحدود برای قهرمانی

– و …

دانلود Perfect Kick 2.3.4 – بازی فوتبال فانتزی ضربات پنالتی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.