دانلود Champion Eleven 2.14.9 – بازی فوتبال یازده قهرمان اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 2.14.9
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Champion Eleven 2.14.9 – بازی فوتبال یازده قهرمان اندروید

پپ گواردیولا، سفیر رسمی قهرمان یورو! در بازی Champion Eleven اندرویدی بیابید و همکاری خود را کمک یک دیگر به کار بگیرید. تیم فوتبال خود را با مجوز FIFPro به عنوان یک مدیر حرفه ای اجرا کنید و از تاکتیک خاص خود برای سرنگونی مخالفان خود استفاده کنید! تیم فوتبالی را مدیریت کنید و از لحاظ های مختلف به تیم کمک کنید تا بتواند نتیجه خوبی نسبت به مدیریت و استراتژیک شما بگیرید. تاکتیک های خود را روی تیم پیاده کنید و انتخاب نمایید که می خواهید تیم را هجومی یا دفاعی کنید. تاکتیک های خود را اصلاح کنید و استراتژی های تهاجمی و دفاعی مستقل خود را در زمان واقعی مقابل حریفان واقعی پیاده کنید و در پاسخ به تغییرات خود تماشا نمایید تا از عملکرد تیم خود لذت ببرید!

زمان واقعی PVP تطبیق بازیکنان با الگوریتم های اساسی به سادگی آینه و یا کاملا با تاکتیک های شما مخالف نیستند. ولی هر حال بازی کاملا آنلاین بوده و رقابت شما با دیگر بازی در زمان واقعی از سراسر جهان می باشد. شما می توانید در لیگ های جهانی بازی کنید تا قهرمان شوید و تیم تاکتیکی خود را تنظیم کنید تا تیم خود را به حداکثر نقاط قوت و ضعفی برسانید تا در مقابل دیگران به نوعی شکsت نا پذیر باشید. بازی Champion Eleven منتشر یافته از سوی استودیو بازی سازی MeoGames برای سیستم عامل اندروید است که لازم به ذکر است، بازی دارای دیتا 300 مگابایتی می باشد.

ویژگی های بازی Champion Eleven :

– مبارزه واقعی علیه AI یا مخالفان (بازیکنان واقعی) در سراسر جهان

– قابلیت سفارشی نمودن و اصلاح کردن تاکتیک خود

– تلاش برای پیش رفت کلی باشگاه از لحاظ های مختلف

– بازی کردن مقابل دیگر بازیکنان در زمان واقعی از سراسر جهان

– امکان شرکت کردن در لیگ های جهانی

– و …

دانلود Champion Eleven 2.14.9 – بازی فوتبال یازده قهرمان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.