دانلود SpellForce: Heroes & Magic 1.1.11 – بازی نیروی جادویی (طلسم) اندروید

انتشار: 26 خرداد 1398
ورژن: 1.1.11
,
دانلود SpellForce: Heroes & Magic 1.1.11 – بازی نیروی جادویی (طلسم) اندروید

SpellForce: Heroes & Magic (نیروی جادویی: قهرمانان و سحر و جادو )یک بازی عالی و زیبا با حالت استراتژی مدیریتی تعیین نقشه حمله از دنیای سحر و جادویی است که به همراه دیتا در ادامه مطلب به صورت رایگان قرار گرفته و عرضه شده در نسخه پرو و پولی می باشد. در این بازی شما می توانید گروه جنگی خود را که عبارتند از  قهرمانان و جنگجویان سرزمین به سوی سرزمین های دیگر روانه کنید. در ابتدا شما می توانید به پادشاهی با شکوه خود فکر کنید و ایجاد پادشاهی خود به نوبه خود هدف اصلی در حالت مهاجرت طولانی 13 ماموریت قرار دهید و از روی نقشه به حمله دیگر پادشاهی را با برد فراهم کنید. بین الف های تاریک، ارک ها یا انسان ها را به عنوان نژادهای پخش و متحد انتخاب نمایید و یا با شش جناح خنثی مبارزه کنید. نیروهای خود را برای تسخیر شهرها، ادعای معادن یا مزارع و جستجوی خزانه ارسال کنید تا پیروزی ها را جذب خود نمایید.

شما می توانید رفته رفته در بازی SpellForce: Heroes & Magic با کسب پیروزی های مهم و قابل توجه سرزمین های جدید کشف نمایید و چالش های جذابی را برای خود در این سرزمین ها از طریق جنگ فراهم کنید! با ایجاد قلمروهای خود قدرت شما چند برابر خواهد شد و امکان حمله راحت به دشمنان قدر و نابود کردن نیرو های آنها به راحتی قابل کنترلتون است. شما می توانید مبارزان خود را از لحظا های مختلف برای افزایش قدرت به ارتقاء دچارشون کنید تا کیفیت مبارزه افایش یابد و همچنین سطح قدرت شما که باعث پس گرفتن سریع قلمروها خواهد بود! بازی SpellForce آفلاین بوده و نیاز اجباری به برقراری اتصال آنلاین نیست؛ از بازی لذت ببرید!

ویژگیهای بازی SpellForce: Heroes & Magic  :

– نسخه پرو بدون تبلیغات

– گیم پلی استراتژی آفلاین و عالی

– امپراتوری فانتزی جهت توسعه دادن با نابود کردن دشمنان

– رهبران قهرمانان خود برای نبرد با مخالفان قدر و قوی

– جهان از سحر و جادو با قهرمانانی از توانایی های جادویی

– آیتم های یو پی اس های سطح، درخت های مهارت

– 3 نژاد قابل پخش از جمله اورک ها، انسان ها، الفا و مبارزه در جناح های مختلف

– 6 نژاد خنثی برای متحد شدن یا مبارزه علیه

• بیش از 30 واحد مختلف برای جمع آوری و هدایت به مبارزه

دانلود SpellForce: Heroes & Magic 1.1.11 – بازی نیروی جادویی (طلسم) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.