دانلود SpeedBall 1.032 – بازی سرگرم کنند و آرکید سرعت توپ برای اندروید

انتشار: 16 مرداد 1397
ورژن: 1.032
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود SpeedBall 1.032 – بازی سرگرم کنند و آرکید سرعت توپ برای اندروید

SpeedBall سرعت توپ بازی آرکید، سرگرم کننده و بسیار جذاب برای کاربران اندرویدی می باشد که از گیم پلی مدیریت و کنترل توپ برخوردار است. خیلی سریع!! آیا می توانید آن را مدیریت کنید؟ سرعت توپ بسیار بالا است و شما باید از برخورد آن به دیواره یا موانع های موجود در راه جلوگیری کنید که این کار آسان نخواهد بود. البته مشکل کار اینجاست که رفته رفته سرعت توپ بیشتر می شود و شما را به چالش سرگرم کننده عالی و چالش انگیز وارد خواهد کرد! می توانید با پشت سرگذاشتن مراحل امتیاز بگیرید و به سطح های سخت تر با دشواری بالا ارتقاء یابید که محیط رنگین بوده و متفاوت است.

در کل می توان گفت که بازی SpeedBall طراحی شده با گیم پلی سرگرم کننده با جذابیت بالا می باشد که بسیار ساده و آسان است، ولی بازی از سرعت بالایی برخوردار است و هر کاربری را جا می گذارد! این بازی دیگر بازی های توپ فرق می کند و از حجم کمی نیز برخوردار است! بازی SpeedBall در مارکت پلی استوری گوگل نیز توانسته امتیاز عالی 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص داده است و توانسته به تعداد دانلود بالای یک میلیون توسط کاربران برسد!

ویژگی های بازی SpeedBall :

– کم حجم با طراحی شده و آسان برای بازی

– نحوه کنترل آسان، ما چالش اتگیز

– سطح های مختلف با سرعت های مختلف

– هر سطح، سریع نسبت به سطح قبلی

– گیم پلی ساده با نحوه کنترل چپ و راست

دانلود SpeedBall 1.032 – بازی سرگرم کنند و آرکید سرعت توپ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.