دانلود Space Commander 1.0.50.2 – بازی فرمانده فضایی برای اندروید

انتشار: 4 تیر 1397
ورژن: 1.0.50.2
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Space Commander 1.0.50.2 – بازی فرمانده فضایی برای اندروید

Space Commander یک بازی آنلاین عالی با شبیه سازی زیبا در سبک بازی های استراتژی برای اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Gamegou Limited است. فرماندهان به رهبری ناوگان خود از سراسر جهان مشغول هستند! تسلط بر کل جهان در فرمانده فضایی وجود دارد که می توانید با روش و سبک خود به آن دست یابید! بازی به شبیه سازی نسل جدید از جنگ های استراتژیک بین انسان می پردازد که تجربه جذاب و عالی را فراهم می سازد. موارد بسیار زیادی در بازی به عنوان باز کردن، جمع آوری و ارتقاء وجود دارند که تعداد زیادی از واحدها، مهارت های جنگی و ساختمان های دفاع را می توانید به این شکل دنبال کنید و ادامه خود را از جهان فضایی و دیگر با موفقیت همراه کنید.

همانطور که در ابتدای پاراگراف قبلی گفته شد، بازی آنلاین است و رقابت های شما در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان می باشد که شما را به چالشی جهانی و عالی دعوت می کند که در آن می توانید قدرتی فضایی برای خود اختصاص دهید. همچنین شما در راستای موفقیت می توانید با دیگر بازیکنان یک ناوگان و اتحادیه تشکیل دهید با دوستان خود که به یک دیگر کمک کنید. در حد نیاز از بازی براتون توضیح دادیم که در صورت نیاز می توانید آخرین ورژن آن را دانلود کنید و به هر و مرج جهانی از دنیای فضایی بپردازید!

ویژگی های بازی Space Commander :

– به کار گیری تعداد زیادی از واحدها، مهارت های جنگی و ساختمان های دفاع

– مبارزه با دیگر بازیکنان در مسابقات مختلف و زمان واقعی

– پیوستن یا ساختن یک ناوگان از اتحاد بازیکنان دیگر و دوستان

– رهبری ارتش خود به فتح سیارات مختلف برای به دست آوردن منابع بیشتر

– ساخت ارتش خود برای به اجرا گذاری در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان

– هرج و مرج میدان جنگ، ماموریت فضایی، مأموریت های ویژه با انواع چالش ها

دانلود Space Commander 1.0.50.2 – بازی فرمانده فضایی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.