دانلود Soul Hunters 2.4.60 – بازی شکارچیان روح برای اندروید

انتشار: 8 اردیبهشت 1396
ورژن: 2.4.60
اندروید: 3.2 به بالا
دانلود Soul Hunters 2.4.60 – بازی شکارچیان روح برای اندروید

Soul Hunters شکارچیان روح بازی جذاب و عالی در سبک استراتژی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Lilith Mobile برای گوشی و تبلت های اندروید منتشر شده است. با ورود به بازی نبردهای مقدس با اژدها به صورت مرگبار، شر جادوگران و بیش از 50 قهرمانان قابل پخش دیگر خوش آمدید! تسخیر پادشاهی از دست داده به یک نفرین مرموز و پیدا کردن یک ماجراجویی جدید در اطراف هر گوشه از دنیای نبرد تا برای ایجاد یک حزب و رهبری قدرتمند و افسانه ای! بعد از تشکیل و ساحتن حزب خود با قهرمانان مختلف و جنگجو می توانید قدرت خود را برای نبرد آماده کنید تا پیروزی های بیشتری کسب نمایید. البته بازی این امکان را می دهد تا قهرمانان حماسی و قدرتمند خود را ارتقاء دهید تا از نظر توانایی و قابلیت ها افزایش یابد.

چالش بازیکنان از سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک استاد جنگ واقعی با عرضه کردن قدرت خود در برابر دیگر بازیکنان جهان با یک جنگ حماسی! ایجاد یا پیوستن به یک تیم، شرکت در حملات و کسب پاداش منحصر به فرد بردهای جذاب و هیجان انگیز جزوی از بازی عالی گیم پلی بازی می باشد که در نهایت یک تجربه همهجانبه منحصر به فرد از بازی را برای کاربران اندروید فراهم می کند.

برخی از ویژگی های بازی Soul Hunters

 • یک تجربه همه جانبه منحصر به فرد
 • استاد تاکتیک های کامل استراتژی
 • چالش هزاران بازیکن از سراسر جهان برای رونمایی قدرت
 • زمان واقعی مبارزه با جلوه های بصری جذاب و گیم پلی استراتژیک بسیار عمیق
 • انتخاب از بیش از 50 قهرمانان، از سنگ به یخ اژدها و …
 • وجود جنگ حماسی و افسانه ای با کسب پاداش!
 • تشکیل دادن و ساخت حذب خود

دانلود Soul Hunters 2.4.60 – بازی شکارچیان روح برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.